View Single Post
stare 03-04-13, 00:27   #1
redone
Turysta
Grupa: Małopolska
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Ford Focus I
kombi
1.6 Zetec 100KM manual
2004
Postów: 4
Garaż
Domyślnie Naprawa auta z OC sprawcy

Otóż byłem uczestnikiem stłuczki, w której uszkodzone zostały delikatnie prawe przednie drzwi (błotnik dosunął się do nich i je zarysował na rancie).Naprawa z OC sprawcy. Zostały zakwalifikowane do malowania, ale pojawił się problem. Drzwi były już minimalnie wgniecione, a do tego delikatnie rdzewieją od dołu. W firmie, która naprawia mi samochód usłyszałem, że oni malują je tylko z zewnątrz ( bez ich rozbrajania) .... ????? ...... Oczywiście wgniecenie i rdza ich już nie interesuje. Czyli mogą mi wcześniejsze uszkodzenia na drzwiach po prostu zamalować .... Podobno jedynym wyjściem jest to , że na własną rękę mogę kupić drzwi a oni za drobną dopłatą pomalują je całe i przezbroją ... I tu troszki tego nie kumam. Po pierwsze jak mogą zamalować inne uszkodzenia i rdzę .. przecież zaraz to malowanie trafi szlak ... a poza tym czy można tylko malować z zewnątrz ? jak oni niby połączą to z lakierem "w środku" (nie będzie on osłabiony i widoczny w miejscu łączenia?). Może ktoś miał kiedyś podobną sytuację ?? Nie bardzo wiem w jaki sposób mam z nimi załatwiać tą sprawę.
redone jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem