View Single Post
stare 29-04-20, 21:55   #1
rgyiiiiiy
Turysta
Grupa: Warmińsko-Mazurskie
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Ford Focus II
cabrio
1.6 DuraTorq 90KM manual
2007
Postów: 2
Unhappy Auto nie oodpala 1.6 TDCi 90 km. ForScan Torqe 0 bledow

Witam. Auto focus Mk2 1.6 Duratorq 90 km. 2007 200000 przebiegu. Szukam pomocy auto zdechło w trasie i zostało w polsce na parkingu. Pracowało nierówno w trakcie hamowania przy zjeździe na parking zgasło, zaświeciły kontrolki tylko od aku jak przy jeździe bez wspomagania lub podczas odpalania. 4 programy między innymi Torqe Forscan 0 błędów. Nie odpalało przez dłuższy4 czas trochę ostygło odpaliło po dodaniu obrotów zgasło tak 2-3 razy zapalało na chwilę, po dłuższym kręceniu rozrusznikiem. Teraz nie odpala w ogóle choć aku i rozrusznik dobrze kręci. Na wszystkich wężykach od paliwa odłączanych brak reakcji, nie leci ropa również z przewodu wysokiego ciśnienia wtrysku, podczas kręcenia. Ostatnio miałem kłopot z EGR i wymieniałem na używkę dzień wcześniej, gdzie szarpnąłem do góry filtrem paliwa być może coś wydostało się z niego na pompę? bo ją właśnie podejrzewam, czy słusznieu? zegary lutowane były tez niedawno, wiec z nimi powinno być ok. Mozę mieliście panowie podobne objawy, bo potrzebuje pomocy naprawdę,, jechałem do pracy
rgyiiiiiy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem