View Single Post
stare 30-07-18, 15:09   #16
ArniHell
Turysta
Grupa: Łódź
 
Michał
Zarejestrowany: Jul 2018
Skąd: Ozorków
Ford Focus II
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2006
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał blutut Zobacz post
Jak z tyłu coś puka to nie podchodź do auta. Jeżeli nie będzie kwitu na zwieszenie, to bądź świadom, że w najbliższym czasie będzie mogło wymagać wymiany. A koszt kompletu z tyłu to 1000 za części i minimum 600 robota. Do tego jak już wszystko rozłożone fajnie byłoby zrobić springi i amory i już się robi spora kwota. Niby są ludzie co same tuleje wymieniają, Ale Ford przyoszczędził i śruby się zapiekają i ciężko jest je poluzować a dwa że wahacze są z gównolitu i gną się przy mocniejszych operacjach.

Zerknij jeszcze na megane ii po lifcie z silnikiem 1.6 115km - dużo bardziej zrywny, fajny do gazu. Mniej kosztów wygeneruje jego serwis mimo wszystko.

Silnik 1.6 z Focusa jest na prawdę mało satysfakcjonujący pod kątem dynamiki. Mam taki u siebie i bardzo mi przeszkadza to...
Zapytałem ludźmi z którymi jechałem co słyszeli i moja dziewczyna stwierdziła że to nie było pukanie a bardziej buczenie. Według jej ojca który jest mechanikiem ale samoukiem że to coś z oponami. Więcej dowiem się na staxji kontroli i na podnośniku. Jak wygląda uszkodzone zawieszenie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
ArniHell jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem