View Single Post
stare 02-07-18, 23:05   #1
dudinet
Turysta
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Ford Focus I
kombi
1.8 TDDi 90KM manual
2002
Postów: 8
Domy¶lnie ¦wiat³o przeciwmgielne tylne

Witam Wszystkich. Panowie, czy kto¶ z Was móg³by podpowiedzieæ co¶ na temat ¶wiate³ przeciwmgielnych tylnych w mk3 z 2013 r.
Sprawa wygl±da nastêpuj±co.
Auto sprowadzone z USA.
Wersja se 2.0 wolnossacy, nadwozie hb.
Wymieni³em ju¿ przednie lampy na Eu, wymieni³em równie¿ w³±cznik ¶wiate³, poniewa¿ ori nie mia³ przycisku przeciwmgielnych i regulacji po³o¿enia ¶wiate³ mijania. Teraz przyszed³ czas na przeciwmgielne ty³.
Po pod³±czeniu " nowego" w³±cznika po naci¶niêciu ¶w. przeciwmg. zapala siê kontrolka w/w w zegarach, ale nie wiem gdzie mam siê pod³±czyæ z zarowk±, tak, ¿eby dzia³a³a pod fabrycznym przyciskiem. Znalaz³em jaki¶ schemat, ale w/g niego pod ten sam pin w bcm jest podpiête przeciwmgielne - Eu i lub kierunkowskaz - NA, albo ¼le to interpretujê, albo znalaz³em kiepski schemat. Nie mam równie¿ gdzie podpatrzeæ, która cze¶æ lampy ma realizowaæ ¶wiat³o przeciwmgielne i czy tylko lewa strona ma siê ¶wieciæ czy obie. Szukam równie¿ informacji, czy tak± instalacjê powinienem zrobiæ przez przeka¼nik, niestety nigdzie nic nie znalaz³em. Je¶li kto¶ by³by tak mi³y i móg³by co¶ podpowiedzieæ by³bym wdziêczny.
Pozdrawiam.
Artur

Ostatnio edytowane przez dudinet ; 09-07-18 o 08:48
dudinet jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem