View Single Post
stare 11-12-06, 19:41   #1
tomiko
Turysta
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Skąd: Zamość
Postów: 7
Domyślnie Pytanie do uzytkownikow FF 1.6 + LPG

Witam

Zapewne było o tym juz ze sto razy ale musze znow spytac o eksploatacje foczki 1.6 z instalacja gazową. Nie odsyłajcie mnie do archiwum ponieważ przeszukałem jego zasoby dokładnie. Z wygrzebanych postow jasno wynika ze połaczenie silnika 1.6 z LPG to katastrofa i zagwarantowany remont silnika po przebiegu 15-20 kkm, z uwagi na delikatna strukture silnika a zwłaszcza ceramiczne gniazda zaworow (poprawcie jak sie myle). Zauwazyłem tez ze wypowiadali sie na ten temat głównie teoretycy a nik tego nie stwierdził z autopsji. Dlatego pytam "samobojcow" ktorzy odwazyli sie na taki mezalians, czy ktoremus z Was przydarzył się remont silnika? Czy ktos przejechał powiedzmy ponad 30 kkm i zauwazył jakies negatywne skutki LPG? Czy w ogole jest mozliwe połaczenie FF 1.6 z gazem? Pytam ponieważ rozwazam atrakcyjna oferte zakupu takiej foczki z załozona sekwencja LPG. Obawiam sie jednak czy przypadkiem własciciel nie chce sie jej pozbyc poniewaz zbliza sie nieuchronny remont silnika. Nie wiem co o tym myslec dlatego zwracam sie o pomoc. Przy okazji prosze o porade na co zwracac uwage przy zakupie tego auta.

pozdrawiam
tomiko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem