View Single Post
stare 22-08-18, 23:05   #163
wodzmistrz
Turysta
Grupa: WLKP
 
Avatar wodzmistrz
 
Dawid
Zarejestrowany: May 2016
Skąd: Poznań / Środa Wielkopolska
Ford Focus II ST
HB 5D
2.5 DuratecST 225KM manual
2005
Postów: 119
Garaż
Domyślnie

Ja również miałem problem żeby od nich dostać emblemat z CZERWONYM napisem a nie jak to popularnie teraz nazywają moje emblematy 'marchewkowymi'.

Za pierwsze emblematy zapłaciłem, ale po pewnym czasie uznałem, że poproszę ich jeszcze raz o wykonanie i tym razem oczekuję czerwonego a nie czegoś pomiędzy czerwonym a pomarańczowym. Podesłali mi zdjęcie, na którym emblemat wyglądał 'powiedzmy' lepiej. Zarzekali się, że bardziej czerwonego nie są w stanie uzyskać (nie pamiętam dlaczego).

Pełen nadziei odebrałem przesyłkę, otwieram a tam kurde praktycznie identyczne emblematy jak te wcześniejsze... wysłałem im nawet fotkę jak to wygląda, odesłałem i skończyło się na zwrocie pieniędzy...

Wygląda na to, że zostaje kupienie na ebay, CHYBA, że uda im się w końcu zrobić czerwone emblematy to proszę wtedy o info!

Pozdrawiam
__________________
Focus ST MK2 - 390 HP / 518 Nm: Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot RSMK2, Turbo RSMK2, aktuator + Dv Forge, wtryski 550cc, pompa paliwa Quantum, kolektor ssący AIRTEC, szpera MFactory, wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT etc
wodzmistrz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem