View Single Post
stare 25-05-07, 10:26   #10
w@riat
Sympatyk
 
Avatar w@riat
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: wa-wa
Ford Focus II
HB 3D
2.0 Duratec 145KM manual
2006
WI Warszawa Śródmieście
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pabloos
No to jesteś do przodu skoro masz kolegę w ASO,
Dla jasności to nie jest mój kolega, po prostu gość który kiedyś zrobił kilka rzeczy dobrze i teraz jak mam coś do zrobienia to dzwonię i pytam na której zmianie pracuje i na która godzinę mogę do tego pana wstawić autko.Nikt inny mnie nie interesuje.
Nie stoje obok podnośnika, bo to nie ma sensu, wiem, że jak coś wyjdzie extra to gość do mnie przyjdzie i powie że jest taki czy taki problem.Wtedy nikt nie może ci zabronić podejść do samochodu i zobaczyć OCB.Po tych 14 latach mam już do niego pewne zaufanie.

Nie gloryfikuje ASO, ale takie powielanie stereotypów że wszyscy tam to katorżnicy pierdolący robotę to też nie fair.Wiem też że nie łatwo znależć takiego mechanika ale kto szuka to da radę. :P


Cytat:
Napisał Pabloos
Wypada podziękować kompetencji , fachowości , rzetelności pracowników w/w ASO , gdybym był zadowolony z pracy jaka wykonali to bym wrócił ,
no ale sam piszesz że to był pierwszy i ostatni raz) daj im szansę ) wiesz jak mówia "pierwsze śliwki robaczywki" tylko zapytaj kto robi autko , powiedz że chcesz porozmawiać z wykonującym usługę mechanikiem, to dużo daje, sam sie zoriętujesz czy to ktoś kumaty czy nie) nikt ci nie może zabronić zobaczyć elementów które są do wymiany .Tylko trzeba wymagać ,interesować się ,a nie zostawić kluczyki i przyjechać po 5 godz po odbiór.


PS.Nikogo nie chcę nawracać na ASO , ani pouczać
__________________
Pozdrawiam.
w@riat


„Polska powinna być tak uboga, aby Polacy sami chcieli pracować w Niemczech”
generalny gubernator okupowanych ziem polskich Hans Frank
w@riat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem