View Single Post
stare 17-01-05, 22:40   #2
tomkx
Turysta
 
Avatar tomkx
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Piaseczno
Postów: 131
Garaż
Domyślnie Boczne kierunki MHW - sagi ciąg dalszy.

Część z Was zapewne pamięta, jak po świętach pytałem na byłym forum o to, czy jest możliwe, żeby na bocznych kierunkowskazach (LED look) znanej niemieckiej firmy tuningowej MHW widniał ordynarny napis DEPO (tajwański producent miernej jakości zamienników). Bo taką właśnie niespodziankę zobaczyłem rozpakowując z oryginalnego pudełeczka prezent choinkowy.

Firmę MHW atakowałem mailowo dwukrotnie (w jęz. angielskim) - bez jakiegokolwiek odzewu. Być może moje umiejętności językowe nie osiągają szekspirowskiego poziomu ale wydaje mi się, że rzecz całą ująłem w miarę przystępnie. A może problem leży po drugiej stronie Odry?

Także do firmy, u której zaopatrywał się mój Św. Mikołaj (czyt. moja ), wysłany został e-mail z zapytaniem w tej kwestii. Po wysłaniu monitu otrzymaliśmy odpowiedź mniej więcej taką:

"[...] Odpowiednie pismo wystosowaliśmy do siedziby MHW. Niestety od tego roku działają równolegle dwie firmy MHW, które uległy podziałowi. Skargi, reklamacje trwają teraz znacznie dłużej. Nasze zamówienia również są realizowane z dużym opóźnieniem.

Mogę jedynie przekazać opinię agentki, która zajmuje się obsługą naszej firmy. Według niej wszystko jest OK. Kierunkowskazy ref.045229 nie są wyjątkiem. MHW zleca min. firmie DEPO wykonanie pewnych partii towaru. Podobnie ma się sprawa np. z lampami przednimi Opel Corsa B ref.053231. Części te są dostępne jedynie w sieci dystrybutorów MHW.

Jeśli chodzi o jakość to obawiam się, że odpowiedź będzie brzmiała: "odpowiadają standardom przyjętym przez MHW" [...]


Po przeczytaniu w/w maila mit niemieckiej precyzji i wysokiej jakości, której synonimem wydawała mi się firma MHW, legł w gruzach.

Na osłodę pozostaje fakt, że przynajmniej polska firma tuningowa, u której zakupiono pechowe kierunkowskazy, poczyniła jakieś starania w kwestii wyjaśnienia tajwańskiej zagadki.
__________________
###Chase FF if U can ###
tomkx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem