Temat: [MK2] 1.6 TDCI czy 1.8 TDCI
View Single Post
stare 15-11-10, 12:28   #11
maureliusz
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Skąd: Kraków i okolice
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 109KM manual
grudzień
2005
KMY powiat myślenicki (Myślenice)
Postów: 36
Domyślnie

To proponuje sobie poczytac np.o Octavi i silnikach TDI 1.9 - albo popytac znajomych. Te skody robia w firmach po 400 tysiakow bez problemu, a chodza calkiem przezwoicie. Zresztą Skoda dalej wrzuca je do II z jakiegoś zapewne powodu.
Przykładów jest oczywiscie wiecej.
Focus autem flotowym nr.1 - tylko co Ford wymienia w tych autach w czasie przegladow gwarancyjnych...Pozniej sie mowi, ze to bez awaryjne auto...

Ludzie otworzcie wkońcu oczy! Jak przecieka w aucie podłoga i producent nic nie robi to o czym to świadczy...

Naprawdę poza korozją to no.1 była Foka I. Generacja mk2 przejęła tę renomę, ale czy słusznie...

Mam znajomych, ktorzy maja Focusy i jakoś tak dziwnie ciagle z czymś się "bujamy" - co mieliśmy wszyscy pecha :-], może... Chociaż nie mogę narzekać bo znowu u mnie poważnych problemów nie było: łożyska obu kół, wylany amortyzator, druga rura intercoolera, ale auto miało pewny przebieg... 115 000km(od znajomej osoby) i to jest trochę rzenujące. A ostatnio dowiedziałem się, że zapiekły mi się śrybu w tulejach do regulacji geometrii...podobno to standard w Focusach
maureliusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem