Temat: [Ogólne] Tablet zamiast radia
View Single Post
stare 10-02-14, 13:35   #25
shido5
Turysta
Grupa: Lubelskie
 
Avatar shido5
 
Michał
Zarejestrowany: May 2011
Skąd: Włodawa
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
1998
LWL powiat włodawski (Włodawa)
Postów: 189
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał PrzemekYeti Zobacz post
widzę że ktoś kombinuje z tabletem ja jeszcze nie działam z tym, na wiosnę/lato będę chciał też sobie dołożyć tablet fakt że nie jako główne urządzenie.
Chciałbym zachować radio clariona które mam obecnie i dołożyć tablet i podpiąć pod aux do radia. Chcę takie rozwiązanie nie koniecznie żeby puszczać muzę z tabletu ale żeby po prostu mieć jakieś teledyski i filmiki żebym mógł sobie oglądać stojąc w korkach czy czerwonym bo mnie po prostu krew zalewa jak mam się gapić na warunki atmosferyczne za szybą podczas stania.
a w takim rozwiązaniu muza może lecieć z pena podpiętego do radia albo cd albo zwykle radio a tablet będzie wyświetlał swoje Nie wiem jeszcze tylko jak upchnąć w konsole radio i 7" tablet ale jakoś chyba ogarnę
wczoraj robiłem przymiarkę do podłączenia monitora wysuwanego 1 DIN w miejscu gdzie stawia się kubeczki. za lewarkiem skrzyni biegów. tak aby radio nie wystawało daleko. i idzie to zrobić, ale konieczne będzie zrezygnowanie z miejsc na kubki i wyciąć trzeba będzie kawałek konsoli srodkowej pomiędzy kubkami. wtedy radio wejdzie na równo z kokpitem i nie będzie to przeszkadzało przy zmianie biegów. więc jak bys chciał to tablet montujesz w standardowy otwór radia a radyjko przenosisz niżej. też się zastanawiam nad tabletem.
shido5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem