View Single Post
stare 05-04-06, 19:31   #16
Rasta
Sympatyk
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Skąd: Z dupy
Inny
cabrio
1.4 Zetec 75KM manual
2011
Postów: 7 209
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaRekkk
Kain , jedziemy na tym samym wózku Tez odbieram takiego samego focusa pod koniec maja Gdzie zamawiales? Ja w Auto Plazie.
Dodatkowo zamowilem ten duzy tylny spojler w kolorze nadwozia i sprezyny eibacha( gratisy ) Jednak nie wiem jak ten spojler wyglada... w AP tez nikt nie wiedział, podobno jestem pierwsza osobą ktora go zamowila. Najpierw jeden pan mowi, ze to taki sam jak seryjny tylko polakierowany, drugi zaprowadzil mnie na parking i pokazuje STka i mowi ze to moze bedzie taki... Nie sadze... ale byloby milo. Moze ktos z Was wie jak on wyglada?
I jeszcze jedno pytanie,otóz w AP powiedzieli mi ze montaz sprezyn to koszt 600-800zl troche mnie przytkało, zadzwonilem do OMC i tam juz cena wynosi 500zł ok 4 godz roboty. Juz lepiej. Ale moze ktos z Was wie gdzie wymienie je jeszcze taniej, w gre wchodzi raczej tylko ASO (Wawa). widac róznice miedzy poszczegolnymi sa duze
pozdrawiam
A po co ci do tego ASO - przecież to żadna filozofia góra 120 pln za stronę czyli 240 komplet. Np tyle, bierze Tomson za instalkę całego zawieszenie.
Ale to cena warszawska. Normalnie to góra 80 pln za stronę jak się poszuka.

A najlelepiej 2 browarki 2 lewarki klucz i do robory.
__________________
Jestem biedakim, jeżdżę Focusem.
Rasta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem