View Single Post
stare 19-10-13, 23:17   #1
martingg
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Ford Focus C-Max
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2009
Postów: 13
Domyślnie Radio Sony nie reaguje po ponownym włączeniu przy zgaszonym samochodzie

Cześć,

kupiłem radio sony z CMAXa wszystko ładnie pięknie poza tym, że nie pyta o kod i wywala "unconfiguration mode" co mnie nie przeraża... wracjać do domu najpierw zaczęły przycinać się mp3 z płyty, a było wcześniej okej. Później przy próbie zmiany zakodowanego radia wyświetlało się radio na zakodowane w sensie RDS działał, pokazuje radio na które chciałem się przełączyć, ale grało ciągle to samo O.o mimo że według wyświetlacza się przełączyło. Na sam koniec jak je wyłączyłem i chciałem włączyć to już nie reagowało i po włączeniu pokazuje się tylko godzina i nic poza tym.

Podjechałem do kolegi Mayak na likwidacje unconfiguration mode. Wyłączyłem samochód włączam radio standardowy komunikat i co? i nic ... włączam radio na CD pokazuje wyświetlane utwóry jednak nie grają ... po przełączeniu na "radio" jest tylko godzina ...

ktoś miał podobne cyrki z tym radiem? :/ wymieniłem z powrotem na 6000CD i nie zauważyłem nic niepokojącego ...
martingg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem