Temat: [MK2] Zalany samochód
View Single Post
stare 19-06-13, 10:20   #7
kunte
Turysta
 
Avatar kunte
 
Marcin
Zarejestrowany: Nov 2011
Skąd: Katowice
Ford Focus II FL
HB 5D
1.6 Duratec 100KM manual
marzec
2010
SK Katowice
Postów: 362
Garaż
Domyślnie

@Kam1l To mnie pocieszyłeś Jak wymiana to chyba tylko w całości ta wykładzina jest, czy w kawałkach? Narazie sprawdzam jak bardzo wigotne są jeszcze te filce, chociaż liczę na to, że te upały przyśpieszą suszenie.

@ciunek mógłbyś podać przykład takiego osuszacza? Widziałem kiedyś w jakimś sklepie, że są jakieś kulki, który wciągająć wilgoć. Da to radę?

@coomac narazie zrobiłem coś takiego, a mianowicie, żeby był pomiędzy tymi filcami a blachą jakiś przepływ powietrzna to wstawiłem tam plastikowe klocki, żeby był powstał jakiś odstęp.

W kwesti rozebrania tego, to powiedzcie mi jak najlepiej i najszybciej wyciągnąć fotel pasażera? wystarczy odkręcić takie 4 śruby, do których jest przykręcona prowadnica, czy jest inny sposób? W kwestii plastików, to myślę, że sobie jakoś poradzę. Do wyciągnięcia byłyby wszystkie, które znajdują się przy progach, plus ten przy środkowym słupku, no i jeszcze przy środkowej konsoli od strony pasażera zdaje się. Może ktoś już to rozbierał i powie mi czy trzeba tam na coś uważać?

P.S. Dodam tylko, że z elektryką po tej przygodzie nie mam problemów.
kunte jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem