Temat: [MK1] Wlew LPG
View Single Post
stare 11-06-13, 15:14   #23
szaman696
Gaduła
Grupa: Małopolska
 
Avatar szaman696
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Skąd: Radom/Kraków
Ford Focus II ST FL
HB 3D
2.5 DuratecST 225KM manual
2008
Postów: 1 834
Garaż
Domyślnie

Czyli w Waszym rozumowaniu jeżdżąc ST w gazie jestem biedakiem i powinienem się tego wstydzić.

Ale już jeżdżąc najuboższą wersją dieselka i tankując masakrycznie, złodziejsko drogą ropę jestem całkiem spoko i żyję na tym poziomie na jakim powinienem żyć


No przecież to jest jakieś mocno pokręcone :>

---------- Post dodany o 15:14 ---------- Poprzedni post był z 15:13 ----------

"nie o frajde chodzi, a rozsadek - gdyby tylko o roznice na paliwie chodzilo to nie byloby problemu... "

Właśnie tylko i wyłącznie o to chodzi. Teraz rozmawiamy tylko i wyłącznie o tym czemu tankowanie gazu jest wsiowe a tankowanie ropy do parcha jest cool.

Rozmawiamy tylko o różnicy w paliwie o niczym więcej.

I właśnie z rozsądku tankuję LPG. Czemu mam się dawać okradać po 5,4 za Litr skoro mam szansę tankować po 2.25 za Litr??
Oszczędność 55% uważasz za nierozsądne i wsiowe.
Tu mi właśnie coś nie gra

Ja nie chcę nikogo do niczego przekonywać bo mi to lata, wręcz mi pasuje, że mało ludzi jeździ na gazie bo jakby więcej zaczęło to państwo szybciutko wyrówna cenę gazu do benzyny żeby nie tracić.
Interesuje mnie tok rozumowania, dlaczego ktoś kto tankuje LPG, robi zakupy w biedronce jest uważany za biedaka (i czemu bycie biednym jest złe).
__________________
"Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny."

Ostatnio edytowane przez szaman696 ; 11-06-13 o 15:18
szaman696 jest nieaktywny