Temat: [MK2] turbina od RS-a
View Single Post
stare 18-04-13, 22:17   #22
skoti79
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar skoti79
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Skąd: Ząbki
Ford Focus II ST
HB 5D
2.5 DuratecST 225KM manual
2007
Postów: 512
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał vtec Zobacz post
skoti, poczytaj wątek mój, Bartiego czy Krisa, tam wszystko jest.
Barti śmiga na turbinie RS-owej, kilka razy łapałem się z nim - szanse nikłe, wcześniej było objeżdżany na stage 1, teraz ma stage 2 i jest na odwrót.
poza tym mój egzemplarz jest dość wyjątkowy, IC+3 cale po całości+actuator = 301KM 450Nm (było też 311KM 460Nm, ale odpuściłem).
wiecej w mojej opinii nie ma sensu w ST-ku,
bałbym się np śmigać po Ułeżu na takim setupie na maxa jak ma Barti, tzn. bałbym się lawety
Wczoraj spotkałem się z Krisem i trochę po Toruńskiej pośmigaliśmy (może po 15 minut każdym dyliżansem). Wniosek jest taki: u Krisa reakcja na gaz też ma opóźnienie , ale jest ciut szybszy . Nie wiem jak u Niego, bo nie zwróciłem uwagi, ale u mnie chyba icek nie daje rady, bo pod koniec to jakby zadyszki złapał, a i oliwa ponad 120 stopni miała (mam 15W50). Trzeba chyba będzie w lepszego icka zainwestować , chociaż najpierw muszę zobaczyć co się stało, bo strasznie mi syczy przy mocnym dodawaniu gazu. Coś się rozszczelniło.
A tak na marginesie, to jak staliśmy pod smykiem na parkingu (M1), to podjechał jakiś ziomal RS-em granatowym, na blachach WWL, ale jakoś nie chciał się integrować (pewnie nie gada z paździochami ). To ktoś z naszych???

---------- Post dodany o 22:17 ---------- Poprzedni post był z 22:16 ----------

No i Wasze wątki to już chyba z kilka razy czytałem
skoti79 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem