View Single Post
stare 12-11-12, 11:44   #22
drake
Klepacz
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Skąd: Bielsko-Biała
Ford Focus II
HB 5D
1.6 Duratec Ti-VCT 115KM manual
lipiec
2006
SB Bielsko-Biała
Postów: 2 330
Domyślnie

jak nie wiesz to pytaj, kto pyta nie błądzi

http://img821.imageshack.us/img821/6806/beztytuu5vo.png tą zakładką, zacznij zapisywać i pojedź z buta, potem to się pewnie jakoś da zapisać to sobie zainstaluje program od Diego i wczytam

Co do ponownej instalacji valtków, owszem będzie P&P - magici też są P&P, teraz jest ich ulepszona rewizja. Ale i tak będziesz musiał zrobić ponowną autokalibracje i mapy, od tego nie uciekniesz niestety. Jeśli chcesz natomiast jeździć na tych wtryskach to powinieneś mieć opcję przetryskiwania, ale chyba tego nie widzę. Ja to mam w zakładce expert - polega to na tym, że przed przełączeniem na gaz komp gazowy zaczyna dotryskiwać lekkie dawki gazu aby rozruszać wtryskiwacze gazowe przed calkowitym przejściem na zasilanie LPG. Nie korzystam z tego bo raczej nie korzystam z półśrodków, więc swoje po prostu wyczyściłem. Natomiast czyszczenie waltków takie łatwe nie jest bo musiałbyś je skalibrować potem każdego z osobna. Z Magicami nie ma takich problemów, natomiast same w sobie są delikatniejsze od valtków czerwonych.

PS. masz tam jakąś opcję - czyszczenie wtryskiwaczy gazowych

PS2. aaa, Ty masz KME Silver - to chyba nawet nie będzie potrzebny wykres... ciśnienie ustalmy za pewnik, chyba że lubisz zabawe, wykresem nie pogardzę

PS3. przy ponownej autokalibracji ustaw sobie szerszy zakres zbierania mapy (OBR/MIN)

Ostatnio edytowane przez drake ; 12-11-12 o 11:49
drake jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem