View Single Post
stare 27-10-12, 10:35   #30
langolier
Gaduła
Grupa: Łódź
 
Avatar langolier
 
Piotr
Zarejestrowany: Aug 2008
Skąd: Łódź
Ford Focus II FL
kombi
1.6 Duratec Ti-VCT 115KM manual
październik
2009
EL Łódź
Postów: 1 887
Domyślnie

Cytat:
Napisał MisiekT Zobacz post
Ja bardzo chętnie ! Całkiem serio to mówię !
No i skoro Amerykańce to wymyślili to oznacza, że jednak się przydaje i Twoje lekceważenie wątpliwości innych forumowiczów jest nie na miejscu.
Zresztą pamiętam, jak to były pierwsze moje wątpliwości po zakupie FFIIFL i też je totalnie zlekceważyłeś... Jak widać nie tylko ja jestem "głupio zatroskany"....
Tylko mała wątpliwość - na liście "kompatybilnych aut" nie ma Focusa No i ten ich Easy Fuel wygląda chyba ciut inaczej niż nasz.... ?
Chyba tu chodzi o rocznik auta:
Easy Fuel w Focusie II FL: TUTAJ
Easy Fuel w Focusie III : TAKI

Co nie, Panie ekspercie od bagatelizowania cudzych wątpliwości, MisiekT ?

Poza tym jest coś takiego jak "wojna parkingowa" i ludzie różne rzeczy sobie robią, żeby z parkingu ("ich miejsca") ogólnodostępnego przegnać.... IMO wsypywanie cukru do baku w Easy Fuel jest tak łatwe i banalne, że warto jednak się zabezpieczyć...

Nie wiem czy "zwykła rurka" przechodzi tak, że można sypać cokolwiek do baku ale fabryczny lejek, który jest z autem - oczywiście tak (taka jego rola).

Co do szyb - muszę sprawdzić różne możliwości programowania mechanizmu (ja mam oryginalnie elektrycznie sterowane wszystkie 4 szyby) ale aktualny mi nie przeszkadza zupełnie.

Wyciszanie nadkoli: no cóż, może kolejna warstwa materiału, jaki jest teraz ?

Czujnik parkowania: to coś, czego żona (główny użytkownik auta) nie chciała i uważała za zbędne a na czego brak teraz najwięcej narzeka. Jakby była możliwość instalacji oryginału i to z malowaniem czujników - rozważyłbym każdą rozsądną kwotę....

Ostatnio edytowane przez langolier ; 27-10-12 o 20:35
langolier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem