View Single Post
stare 11-03-12, 17:35   #17
XymoX
Gaduła
 
Avatar XymoX
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Skąd: Wawka - Grochoof - Witolin
Ford Focus I FL
kombi
1.8 TDCi 100KM manual
luty
2004
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 1 615
Domyślnie

Cytat:
Napisał MisiekT Zobacz post
XymoX - dla Ciebie po prostu wazniejsze jest tanie utrzymanie i brak usterkowosci od osiagow, wygladu, prowadzenia, kultury pracy i jazdy... ale nie pisz ze to lepsze auto, bo naprawde rownie dobrze mozna by porownac foke do bentley'a
Misiek, ale ja nie napisałem, że Astra jest lepsza od Focusa. Napisałem tylko, że jeśli Kolega chce kupić samochód tanio i tanio go utrzymać to z tych co wymienił zaproponowałem Astre i tyle. Niestety Focus potrafi spędzać sen z oczu i to nie tylko przez silniki tdci, ale ogólnie jest kapryśny i naprawy są drogie a asterixa naprawia się za pare groszy. Ja zrobiłem pierwszy i ostatni raz ten błąd, że wpakowałem się w Forda. Tak, uważam, że to był błąd i żaden wygląd, prowadzenie czy kultura pracy Focusa nie jest w stanie okupić nerwów, które ten samochód mnie kosztuje. W czerwcu będzie 4 lata jak go mam i uwierz mi, że każde zejście do niego z zamiarem pojechania gdziekolwiek to jest dla mnie stres czym ten samochód dziś mnie zaskoczy ....naprawiasz jedno a po tygodniu psuje się coś kolejnego - koszmar jakiś. W Astrze przez 6 lat nie wiedziałem co to awaria, usterka czy naprawa. Koleżanka z pracy, która ją ode mnie kupiła śmiga do dziś i też nic jej się nie psuje
__________________
XymoX http://www.clanofxymox.com/

Był Focus a jest AUDI A4 B6 kombi 1.9 130KM
XymoX jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem