View Single Post
stare 01-03-12, 00:08   #10
marekkk69
Turysta
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 130KM manual
1999
Postów: 28
Domyślnie

Jeżeli dysponujesz takim budżetem, to przy wyborze auta proponuję kierować się przedewszystkim rozsądkiem. A rozsądek od razu wyklucza pojazdy a3, a4 i passat, dwa pierwsze wiadomo, klasa premium, ceny części też premium, szczególnie zawieszenie a4 wielowahaczowe na wahaczach ze stopów alu, nie wiem czy a3 też przypadkiem takiego nie ma, passat też korzysta z tej technologii - oczywiście bolączek może być wiele więcej, ja wymieniam to na co np moi znajomi narzekają najbardziej. Poza tym są to masowo sprowadzane pojazdy, w tej cenie stan może być fatalny. Ople wydają się być dobrą opcją, ceny części umiarkowane, a technologia nie powala skomplikowaniem. Ford Focus w tej cenie..., ja bym nie kupił, ten model ma kilka newralgicznych punktów których naprawa mimo wszystko trochę kosztuje, pewne rozwiązania konstrukcyjne w silnikach to też technologia forda z początku lat 90 uzupełniona o trochę elektroniki która bywa kapryśna. Prowadzi się super, ale tylne zawieszenie potrafi być kłopotliwe. Blacha wiadomo, potrafi coś tam zardzewieć i przypadkowo przebić się przez lakier Osobiście jakbym dysponował taką kwotą..., to zostałbym przy tym co masz. Dozbierasz trochę kasy i kupisz coś lepszego, chociaż znowu wiadomo, będziesz miał 15 koła, to możesz kupić Focusa, albo Audi A6 koło się zamyka i znowu te same problemy Kolega kupił skodę favorit za 500 zł z gazem w stanie bardzo fajnym, jeździ od 3 lat, a na części w sumie wydał 200 zł, także może warto się zastanowić
marekkk69 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem