View Single Post
stare 29-11-11, 10:18   #28
ciunek
Turysta
 
Avatar ciunek
 
Łukasz
Zarejestrowany: Jun 2010
Skąd: Przemyśl
Ford Focus I FL
HB 3D
1.8 TDDi 90KM manual
czerwiec
2002
RP Przemyśl
Postów: 746
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał Crash18 Zobacz post
Pasek piszczy cały czas takie świergotanie jak wlącze kleme to chwilkę przestanie i dalej piszczy... test z wtyczką wykonam jutro

Wykonałem ten test z wtyczką... odłączyłem tą, która idzie od filtra powietrza niby takiego ala przepływomierza, reakcja.... raczej żadna siłnik pracował tak samo z wpiętą wtyczką jak i bez niej o_O

Sprawdziłem jeszcze coś takiego jak siłnik wchodzi na obroty w czasie, gdy włączam klime... może to moje jakieś głupie złudzenia, może sam już sobie to wmawiam, ale tak jakby troszkę lepiej wchodził na te obroty.... ale co ma błąd modułu pompy do paska od klimy? chyba, że pompa jest w jakiś sposób też tym paskiem napędzana? z tego co wiem to raczej pasek rozrządu ją napędza?
Kolego u mnie jak cos zlego dzialo sie z pompa to przy wylaczonych swiatlach i wszystkich odbiornikach pradu w tym klimie, auto dziwnie chodzilo, nie chcialo wkrecac sie na obroty, szarpalo, gdy wlaczylem klime, swiatla badz radio, to auto zaczynalo chodzic OK, pompiarz ktory mi naprawiam stwierdzil ze dzialo sie tak bo pompa na wolnych juz nie wyrabiala, a gdy silnik dostal obciazenia to zwiekszala sie dawka paliwa i zaczynal rowniej pracowac i ochoczo wspolpracowac z pedalem przyspieszenia ja sie na tym nie znam, ale zaleznosc miedzy tymi rzeczami byla bardzo widoczna
ciunek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem