View Single Post
stare 05-10-11, 15:29   #20
dkrystian
Turysta
Grupa: Cujawy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Skąd: Włocławek
Ford Focus I
kombi
1.8 TDDi 90KM manual
2004
CW Włocławek
Postów: 58
Garaż
Domyślnie

Oczywiście i tu nie przeczę tylko czasem upór, brak wiedzy i doświadczenia kosztuje Śmieszny przykład podam. Kupił u mnie jeden chłopak carbon na maskę i lusterka. Szkoda mu było płacić za montaż bo to takie banalnie proste stwierdził Sam chciał to zrobić więc spoko, a przyjechał samochodem za parędziesiąt tysięcy złoty. Narzucać się nie wypada bo klient zawsze ma rację . Za kilka dni dzwoni czy da się uratować materiał jak ktoś spierdzielił sprawę. Poprosiłem aby przyjechał to coś może uda się jeszcze uratować. Finał był taki, że grzecznie zapłacił drugi raz za materiał i tym razem też montaż. Gość na brak kasy nie cierpiał widzą czym śmiga to mi go szkoda nie było. Kolegów natomiast z forum uprzedzam uczciwie, że to wydaje się proste itd. a jak ktoś pojęcia o tym bladego nie ma i nie robił tego wcześniej to lepiej niech się za to nie bierze bo szkoda jego czasu nerwów i pieniędzy. Jak by to było takie proste to wszyscy sami by sobie zmieniali kolory samochodów itp. Jak słyszę, że ktoś chce folię wylewaną lub wylewaną na kanaliku na mokro kleić to z całym szacunkiem do jego osoby ale bladego pojęcia nie ma co chce najlepszego zrobić i niech kogoś w błąd nie wprowadza swoim brakiem wiedzy i doświadczenia na ten temat. Szkoda aby ucierpiał ten co posłucha takich głupot.

Ostatnio edytowane przez dkrystian ; 05-10-11 o 15:33
dkrystian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem