View Single Post
stare 20-01-05, 09:40   #29
hayabusa
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Legionowo
Postów: 132
Domyślnie

Cytat:
Napisał tecman
Cytat:
dobre spoko, nie musisz mi tlumaczyc jak to rozebrac, przeciez wszystko mam juz zamontowane, poza tym wczesniej wymienialem takze przelacznik do wycieraczek na ten z interwalem (kostka miala fabrycznie bialy kabelek ,

mam wiazke, wiec i 10 pin jest zajety, wszystko dziala!

pozdrawiam,
Oki Jaki rocznik,silnik,wersja wyposażenia? Jakie masz literki na 7,8 polu VIN? GG czy inne?
Moj z 99r. ambiente ma biały kabelek od interwału wycieraczek w kostce, wiec interwał mogę założyć, ale poki co nigdzie nie moge znaleźć na szrotach przełącznika z interwałem wycieraczek. Cena w ASO - 240pln to przesada...heh. Pytalem sie o taki na szrocie...to mieli ale bez regulacji i chcieli 50pln.
A co do manetki z INFO, to jednak u mnie nie ma 10pin'a w konektorze Obawiam się, że mogę nie mieć wogóle instalacji pod kompa, bo moj FF był składany w Płońsku ( literki GG w VIN) i zapewne przyoszczedzili na wiązkach elektrycznych...a goście w UK z takmi samymi rocznikami mieli wiazki...heh Sprobuje dobrac sie do licznika..moze faktycznie jest gdzies przyklejona ta wiazka do kompa
Czy sprawdzałes u siebie czy pod przednim zderzakiem na wysokosci tablicy rejestracyjnej masz konektor do podpięcia czujnika temperatury?
Ps. jesli nie masz jeszcze czujnika a denerwuje cie snieżynka...to zmasuj kabelki od czujnika(tak radził ktoś na forum w UK).

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz na moje pytanka.
Dzieki
juz Ci pisze, Focus 2.0 zetec, 3d, rocznik 2000, wersja wyposazenia ? dziwna do sa 4 poduchy, tcs, grzane fotele, szyberdach i inne rzadko spotykane duperelki a np. lusterka sa manualne ...... (niedlugo ele, bo wiazki sa
7 i 8 pole : GC

mam wszystkie wiazki, ta od termometru tez, juz wszystko dziala!

pozdro,
__________________
pozdrawiam,

Sebastian
"hayabusa"
Wolf 2.0 zetec
hayabusa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem