View Single Post
stare 24-05-11, 20:48   #25
dramy
Turysta
 
Avatar dramy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Skąd: Piaseczno / Mokotów
Ford Focus II
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2006
WE Warszawa Mokotów
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jankos Zobacz post
Z tym chodzeniem to mam taki problem że daj spokój, u dwóch kolesi z allegro nie moge tego dostać, albo ludzie którzy to sprzedają nie mają o tym zielonego pojęcia jak to ma miejsce w linku z poprzedniego posta.

Jeden ma lewą drugi twierdzi że ma prawą ale nie oddzwonił a ja do jakiś niekompetentnych kolesi dzwonić nie będę, następny jeszcze twierdzi że w piątek ma dostawe towaru ale nie wie czy będą te lampy...nie pamięta co zamówił?
Dramy a ten Twój namiar na ten komplet z pierwszego posta już nie aktualny?
hehe nic mi o tym nie mów - ja kupiłem swoje lapmy od gościa z allegro o nicku FHU_RobSon ( 400zł) lampy doszły - przy otwieraniu paczki sprawdziłem 1 lampę i faktycznie była nówka - druga co sie okazało dopiero później gdy ją zakładałem była używana i do tego nie świecił w niej moduł LED i zaczeła sie droga przez mękę z reklamacją - facet ściemnia nie odpowiada, raz mówi ze lampę ma drugi raz że niema, raz że juz wyslal raz że czeka na dostawę ( to pewnie ten o którym piszesz takze w chwili obecnej mam - pocięte kable od lamp i polutowane tak żeby z powrotem pasowały do starych i jedną lampę nową LED (prawą). W piatek mam zadzwonić i albo gość odda kase albo przyśle lampę i w najgorszym wypadku zostanę z połową kasy i jedną lampą... jak znajdziesz namiar na lewą daj znać hehe
__________________
Focus....brzmi dumnie
dramy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem