View Single Post
stare 15-06-10, 00:22   #5
Vadero
Turysta
 
Avatar Vadero
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Skąd: Katowice
Inny
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
lipiec
2007
SPS powiat pszczyński (Pszczyna)
Postów: 396
Domyślnie

aa... no jeśli ty wszystko chcesz z odpowiednim momentem dokręcać to przepraszam za mój lamerski opis


Z kluczy to Ci powiem, że oprócz klucza do kół i czegoś do wciśnięcia tłoczków (mi 2 duze pilniki dopomogły) to przyda ci się duży torx do odkręcenie zacisku (mocno jest dokręcony, więc taki "gumowy" firmy Toya poległ po sekundzie )

Ja przy okazji kompresorem oczyściłem zacisk z pyłu z klocków, prowadnice sobie smarem grafitowym przesmarowałem, oczyściłem zacisk i pomalowałem na srebrno. podobnie jak odkryte części tarcz - coby ładnie wszystko wyglądało. Poza tym pomalowałem żeliwne elementy kolumny środkiem wchodzącym w reakcję z rdzą coby była czarna a nie ruda)


Cytat:
Napisał MisiekT Zobacz post
jezeli pytasz o przod to naprawde nie ma co dodawac poza:

no moze dodalbym zeby pominac moment ze spuszczaniem plynu i dodatkowo zeby odtluscic tarcze po zalozeniu, cala filozofia
z tym płynem to radzę przynajmniej obserwować podczas wciskania jego poziom - piszę to, bo ja odciągane płynu pominąłem i mi się wylało tego masa i miałem sprzątanie pod maską... nowe grube tarcze + nowe grube tłoczki powodują że trzeba mocno zaciski wcisnąć.
__________________
Focus mkII '06 1.6
Vadero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem