View Single Post
stare 05-08-05, 17:19   #1
marekj
Dukacz
 
Avatar marekj
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Zabrze
Postów: 1 493
Domyślnie sprężynki sie ugniotły? [hmm]

No więc tak. Zapewne parę osób słyszało że marudziłem na wiecznie urywajace sie chlapacze z przodu. Zaczynam jednak podejrzewać że winne temu jest nie tyle beznadziejne ich mocowanie co dziwnie nisko siedzący przód mojej foczki. Przy troche większym obciążeniu i wiekszej prędkości zdarza się że na nierównościach gdy foczkę nieco docisnie do gleby ocierają mi koła o nadkole. (195/55/15, felga 7" ET 37)

I tu prosba do włascicieli kombików - najlepiej z dieslem bo cięższe - coby na równym, płaskim parkingu mogli zmierzyć wysokość pomiędzy glebą a tym zgrzewem co jest pod progiem, oczywiście zaraz za przednim kołem.
Jak foczka wróci z wakacyjnych wojaży to sobie porównam i może trzeba bedzie sprężynki wymienić (ma ktoś "prawie nówki" do opchnięcia, np. po obniżaniu? )

A póki co, bo za tydzień jadę na Mazurki to chyba wcisnę w te sprężynki takie gumki co to na allegro sprzedają po 4,50 - wiem że to nie metoda, ale doraźnie może troche pomoże ?


PS. Uprasza się o nie doszukiwanie się analogii do podobnego tematu znanego z innego forum
__________________
Pozdrawiam
MarekJ
marekj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem