View Single Post
stare 03-08-05, 09:24   #9
KP
Administrator
 
Avatar KP
 
KP
Zarejestrowany: Jun 2005
Inny
Postów: 2 753
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał wawik
1.
troche bez sensu
Cytat:
Napisał wawik
2.
przynajmniej bagaznik mógłby sie blokować po przekreceniu kluczyka
byłem wczoraj w ASO by wymienić stacyjke bo mi sie kilka razy przycieła i zapytalem o blokowanie zamka po uruchomieniu samochodu, ma cos byc z nowym softem gdzies za miesiąc, a teraz mogą mi tak zaprogramowac centralny ze bedą mi się otwierały tylko drzwi kierowcy jesli raz nacisne przycisk i ....... tu uwaga bagażnik a jak drugi raz nacisne pozostałe drzwi
Cytat:
Napisał wawik
3.
to chyba normalne, przynajmniej tak mialem w poprzednich samochodach
Cytat:
Napisał wawik
4.
to akurat nie przeszkadza, bo po co tak naprawde to jest, średnie w zupelnosci starcza mierzone jest na przejechanym dystansie od skasowania licznika jak sie macięzką noge to tylko denerwuje , a jak ktos jezdzi jak taksiarz to nie ma znaczenia

Ja dołożyłbym od siebie cos co mi bardzo przeszkadza

- kontrolka od swiateł drogowych tak niebieska i daje po oczach ze az bolą, jak jade w nocy to musze ją zasłaniać
- cos co ma pelnic role uchwytów na napoje, małe puszki tak, ale wez wyjmij tą drugą (porazka) a jak włozysz duzy kubek to przeszkadza pod łokciem, a podłokietnik musi byc podniesiony, co komu przeszkadzało zrobic uchwyty na konsoli centralnej to uważam za baaardzo duzy minus,
- no i ten mikroskopijnych rozmiarów schowek w podlokietniku, gdyby nie te dziury na napoje moznaby zroic większy, bez konieczności podnoszenia, byłoby miejsce na CDki a tak sie tulaja po kieszeniach w siedzeniach
- brak ciągłego podoneszenia szyby kierowcy, opuszczanie jest a jak chce zamknąń to musze trzymac przycisk (moze w wersji z pełną elektryką albo w ghiiiiii to jest w goldzie niestety brak)

wszystkie te rzeczy mialem w 6 letniej toyce która zamieniłem na foczke ale mimo to zamiany póki co nie żałuje
__________________
Crash with a Volvo is extremely safe, if you're sitting in a Saab!
KP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem