View Single Post
stare 18-04-09, 15:01   #1
eric cartman
Turysta
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Skąd: Garbów
Postów: 10
Domyślnie FFII - Problemy z akumulatorem i wspomaganiem kierownicy

Witam. To mój pierwszy post, nie jestem pewien czy umieszczam go w dobrym dziale w razie czego proszę o przeniesienie tematu.
W ciągu ostatniego tygodnia pojawiły się w mojej foce 3 usterki. Pierwsza rzecz: gdy dodam mocniej gazu wydobywa się dźwięk mniej więcej taki sam jak bym przekręcił wiatrak na najwyższy poziom. Dzieję się to na każdym biegu i to niezależnie czy przy 1500 obrotów na minutę czy 2000. Nie wiem z czym to może być związane ale dodam że przy wyłączonym wiatraku czuć z otworów lecące powietrze (chyba nie powinno tak być). Druga sprawa to wczoraj po odpaleniu dało się zauważyć, że pojawił się dziwny dźwięk przy pracy silnika, szczególnie podczas jazdy i dodawania gazu. Wogóle silnik jakoś głośniej pracuje. Ponadto pali się lampka od akumulatora. Najprawdopodobniej padł alternator, taki wniosek wysunąłem po sprawdzeniu napięcia na akumulatorze. Trzecia sprawa to dzisiaj po odpaleniu przestało działać wspomaganie kierownicy, kontrolka się świeci. Po przejechaniu króciutkiego dystansu zgasła lampka od akumulatora, przy czym wczoraj świeciła się przez cały czas.
Już umówiłem się do mechanika ale muszę do niego jakoś dojechać, proszę o pomoc chociażby w naprawieniu wspomagania kierownicy bo naprawdę ciężko te kółka kręcić. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!!
eric cartman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem