View Single Post
stare 05-06-05, 22:49   #11
kfocus
Turysta
 
Avatar kfocus
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: GM
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał leadman
Co do reszty to chyba jak u wsztstkich bo znalazłem wszystkie mankamenty wymieniane na forum: rdza tam gdzie wszędzie, problem z uszczelnieniem przedniej szyby od strony pasazera (lekko odstaje plastik pod szybą i nie ma tego uszczelniacza - tak apropo to woda leje się do środka jak czy gdzieś spływa na zewnątrz? bo u mnie sucho a w nocy lało),
Sucho bo auto stalo prosto, postaw tak zeby przod byl troche do gory i wiadrem potraktuj woda leje sie dokladnie na filtr pylkowy i przewodem wentylacyjnym do srodka, a potem na palce u nog pasazerowi :P Ja zapobieglem temu zjawisku poprzez podniesienie progu rynienki w podszybiu (duzy - dla konstruktorow, gdyz ta rynienka jest plytka i niszczy sie przy kazdorazowym wyjeciu jej w celu zmiany filtra pp, a tak robia to w ASO, ale jest metoda opisana na fkp). Uczynilem to silikonem. Wymienilem jeszcze spinki w podszybiu (mozna kupic oddzielnie) i wymienilem ta tasme uszczelniajaca, ktora sie na szybe nakleja. Jezeli jakiekolwiek krople beda na wycieraczce pasazera radze zrobic. W zeszlym roku mialem taka wode w aucie, ze rybki moglbym wposcic i to w trakcie wakacji. W drugim aucie problem rowniez sie pojawil, cud ze tylko delikatnie i od razu go zabezpieczylem.
__________________
pozdr dla wszystkich!!!

obecnie tddi kmb 01', do niedawna 1.8 Zetec kmb 99'
kfocus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem