View Single Post
stare 09-10-08, 11:57   #14
oryks
Turysta
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 3
Domyślnie

Wybaczcie ale odgrzewam tego kotleta Nic mi nie wychodzi z tej korekty spalania. Czy w FFII robi się to tak samo jak powyżej czy mnie komplenie zaćmiło ?
Trzymam wciśnięty przycisk (ten na końcu przeł. kier.) i przekręcam kluczyk, po kilku sekundach przechodzi w tryb serwisowy, widzę coś jak opisano tutaj http://forum.focusklubpolska.pl/viewtopic.php?t=84 .
Tym samym przyciskiem przechodzę do kolejnych testów czy wartości ale nic co by mi pozwalało wykonać kroki opisane w punkcie 2, 3 i 4.

"2. Komputer wejdzie w tryb regulacji, który wybieramy przyciskiem R (zmian dokonujemy przyciskiem S) "
Nie mam przycisków R i S a jedynie przeł. wychylny góra-dół do poruszania się po menu ale w trybie serwisowym on nic nie zmienia.

"3. po włączeniu zapłonu pojawi się jedna z dwóch opcji - ON lub OFF "
Przecież kluczyk przekręciłem juz w pierwszym kroku ? Gdzie te opcje ?

"4. kolejny etap wyświetlacza to procentowa regulacja czujnika przepływu paliwa - mamy, zgodnie z TIS opcję od -25% do +25% (domyślnie jest 0) (proszę nie sugerować się literkami MPG na wyświetlaczu) "
.... Nic nie kapuję

Przecież to niby takie proste, gdzie się pogubiłem. Proszę o pomoc bo już całkiem zgłupiałem. Jeżeli ktoś już to robił w FFII, a pewnie tak, to pokornie proszę o instrukcje w wersji "jak krowie na rowie"

Pozdrawiam,
oryks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem