View Single Post
stare 17-09-08, 12:02   #7
marsellus
Turysta
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Skąd: Poznań
Postów: 28
Domyślnie

Ja chyba mam ten sam problem, moja Foczka jest już 3 dzień u mechanika. Klika dni po zakupie auta zauważyłem wodę na gumowym dywaniku po stronie pasażera, co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ w tych dniach nie padało. Wieczorem po grillu u znajomych chcieliśmy włączyć ogrzewanie, jednak zupełnie bezskutecznie - wiało tylko zimnym powietrzem. Kilka dni później zaświeciła mi się lampka od ładowania, więc szybko zaprowadziłem focusa do elektryka prosząc go, aby (obok wymiany regulatora napięcia - koszt 230 pln+70 pln wymiana) sprawdził co z ogrzewaniem. Okazało się, że wąż doprowadzający płyn do nagrzewnicy został zaślepiony.

W tej chwili czekam na telefon od mechanika, przy czym mam nadzieję, że skończy się tylko na tych usterkach i nie zbankrutuję przy tym...

Sprawa już się wyjaśniła, autko odebrane: wymieniona nagrzewnica - razem z wymianą 1000 zł, przy okazji wymieniłem też rozrząd - 300 pln za wymianę (za pasek i rolkę wcześniej zapłaciłem 165 pln). Mam nadzieję, że przynajmniej na jakiś czas będę miał spokój mogąc czerpać przyjemność z jazdy...
marsellus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem