View Single Post
stare 01-08-08, 11:21   #24
tjmdm
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Olsztyn
Postów: 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał MisiekT
Cytat:
Napisał tjmdm
da się to zobaczyć bez lampy ultrafioletowej
nie powinno sie dac
faktycznie, nic nie widać

[ Dodano: Sob 02 Sie, 2008 05:42 ]
Jestem po reklamacji ale nadal widzę to w czarnych barwach...ale po kolei; na dzień dobry stwierdzono, że czynnik wyparował ...pytanie gdzie i którędy bo nie znaleziono miejsca wycieku ; ponownie sprawdzono szczelność układu, rozebrano nadkole i sprawdzono parownik (podobno newralgiczne miejsce) ale i tam ani śladu aby było coś nie tak...po dobrych 40, 50 min po których nikt nic nie wiedział ponownie załadowano czynnik z
płynem fluorescencyjnym...no i teraz droga powrotna do domku w przyjemnym chłodzie; wieczorem po jakiś 3,4 godzinach od momentu napełnienia nadal klima działa...dziś rano w drodze do pracy ponowna kontrola i nadal chłodno...ostateczny test za 8 godzin w drodze powrotnej z pracy po 24 godz. od nabicia klimy.
ps. na temat kompetencji pana, który zajmuje się tym serwisem nie będe się wypowiadał...

[ Dodano: Sob 02 Sie, 2008 13:45 ]
No i minęła doba od momentu napełnienia klimy i znów sytuacją się powtórzyła ... miałem w poniedziałek jechać na kontrolę ale nie wiem czy jest sens skoro gość w dniu wczorajszym tylko marszczył czoło i nic to nie dało...wygląda na to, że kasa poszła w "powietrze"

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2008 09:37 ]
Słyszał ktoś o skorodowanych przewodach w prawym nadkolu...podobno to jest newralgiczne miejsce i warto byłoby się mu przyjrzeć ...
__________________
------"Bezpiecznie do przodu"-------
-----------#FEFK#341#---------------
----------#Turysta FKP#--------------
no14904->no 40487->#NO 67651#
tjmdm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem