View Single Post
stare 18-06-08, 15:46   #24
gRuHa
Kataryna
 
Avatar gRuHa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Postów: 5 916
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emf
Heheh chyba według Twojej wiedzy teoretycznej bo z praktyką jak mniemam ma ona niewiele wspólnego
Naczytałeś się w necie teorii, a nawet nie miałeś okazji przetestować tego w praktyce więc nie kreuj się na mentora bo to żałosne
nie bądź taki hop do przodu, bo jeśli chodzi o Fordy to akurat widziałem więcej od Ciebie więc to ty znas dwóch jesteś tutaj od sciszania telewizora :P
Cytat:
Napisał AdaCCo
Powtórze jesczze raz: "Lubryfikator, zapewniając dodatkowe smarowanie, obniża temperaturę spalania gazu"
Lubryfikator smaruje zawory w ich gniazdach tu się zgodzę, na ile jest efektywny - niewiele, jak już uda mu się tam cokolwiek posmarować że tarcie zaworu o gniazdo będzie mniejsze to obniży temperaturę zaworu o dosłownie śladową wartość...

a na temperaturę spalania gazu ma wpływ TYLKO I WYŁACZNIE ilość powietrza w jakim jest spalany

Cytat:
Napisał AdaCCo
Argument czlowieku, argument.
i te kilka słów by całkowicie wystarczyło, bijesz pianę, że ktoś Cię zgasił, bo pomyśliłeś krowę z koniem
nie zabiłem Ci matki, tylko powiedziałem, że gadasz od rzeczy, trochę dystansu, bo będziesz miał nerwicę na starość
Cytat:
Napisał AdaCCo
nie wysilac sie tekstami na poziomie Gruhy
daruj sobie takie teksty bo niewiele wiesz, a szarogęsisz się jakbyś regeneracją głowic zarabiał na życie
__________________


gRuHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem