View Single Post
stare 11-03-08, 18:54   #18
AR3S
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar AR3S
 
Rafał
Zarejestrowany: Jun 2006
Postów: 1 201
Domyślnie

Cytat:
Napisał driver
No właśnie Car po to jest to forum żeby sobie pomagać a nie odrazu nie beirz tego nie bierz tamtego, bo to szkodzi, bo to zagraża.
Kolega jeszcze zarzuca, że o takim czasie jestem na forum i żydze 100zł a on wielki Caritsa Rydzyk wpłacił i pogtubia to i jeszcze mi i innym Symoatyką, którzy są od początku lub dłuższego czasu coś zarzuca.
Widać że brak kultury i jak juz wpłacił to wielki Pan bo Pan płaci a sługa słucha.

Ps.Klimek 1987 jeśli podoba Ci się końcówka bierz spokojnie, jeśli chcesz więcej grosza pare stówek wydac na wydech pisz na priv a coś zaradzimy.
Miałem odpuścić ale takiemu ćwokowi nie odpuszczę ...

Odwal się chłopczyku po przejściach bo normalnie przyczepiłeś się jak rzep i piszesz okropne farmazony.

Najpierw mnie obrażasz, potem zarzucasz brak stażu - a jak Ci wypomnieć, że nawet nie jesteś klubowiczem - to od razu urażone dziecko znowu atakuje w innej płaszczyźnie szukając wsparcia w innych forumowiczach.

Chłopczyku forum jest dla wszystkich i każdy może wyrażać swoją opinię - jak Ci to nie pasuje to nie czytaj. Używasz sobie rureczki z hipermarketu Twoja sprawa i to Ty musisz z tym żyć. Poza tym naucz się pisać bez błędów bo żal czytać twoje wypociny.

Naprawdę skończ bo nic do Ciebie nie mam tylko abyś już nie pisał pierdół i nie obrażał ludzi. Naucz się mówić przepraszam i utrzymywać dyskusję na należytym poziomie.
__________________

2005 : Focus MK2 1.6 Sport Sedan
2006 : Mondeo MK3 FL 2.0 TDCI
AR3S jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem