View Single Post
stare 22-01-08, 21:22   #8
lukkas
Turysta
 
Avatar lukkas
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Skąd: Lubon
Postów: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał qcksteel
to one są nawiewami czy to tylko atrapa
z moich obserwacji wynika, że atrapa - demontowałem ten element jak mi wężyk od spryskiwacza tylnej szyby wyskoczył przy łączeniu w tylnej klapie - zalało mi wtedy tylną część podsufitówki i spływało ładnie boczkiem po tej właśnie atrapie. pod spodem atrapy blacha karoserii i jakieś kable się wałęsały tam z tego co pamiętam (ale z tymi kablami do końca pewien nie jestem :P)

a co do parowania, to mi w sumie ostatnimi dniami też dość mocno parowało (no ale padało prawie 3 dni z rzędu bez przerw) .. ratunkiem było załączenie klimy .. może to po prostu normalne jak jest wilgotno na zewnątrz w każdym razie chyba też zerknę czy mi z podszybia nie cieknie bo ta prawa strona dość mocno od szyby odstaje .. trzeba sprawdzić czy podłoga nie mokra :P

no i sprawdzone - podłoga sucha. podszybie dość mocno odstaje, czy może się tak zdarzyć, że woda leci na filtr, filtr nią nasiąka, a woda nie leje się do środka tzn. czy bawić się w uszczelnianie podszybia, bo bez uszczelnienia na 100% filtr moknie, czyli do środka wdmuchiwane jest maks. wilgotne powietrze
lukkas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem