View Single Post
stare 21-04-05, 10:16   #1
baslow
Turysta
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: Kraków
Postów: 53
Domyślnie Trudne poczatki jazdy dieslem...

Ja przepraszam ze takie glupie pytania i sprawy tutaj wtracam ale nie chcialbym skrzywdzic na poczatku mojej nowej (tygodniowej) foczki...
Jak juz zapewne wiecie mam foczke z silnikiem 1.8TDCi 115KM, jest to moj pierwszy diesel no i mam troche problemy z ruszaniem, wyjazdem z zakretu na 2-ojce I wlasnie zdarza mi sie ze mi foczunia gasnie: pierwszy raz wyjazd z parkingu zakret wolna jazda na 2 biegu i gasnie i raz przy ruszaniu za malo gazu i tez gasnie... powiedzcie mi czy jest jakas grozba ze cos sie zepsuje przez takie "bledy" nie wiem, pasek rozrzadu czy pierun wie co jeszcze...

Druga sprawa sa obroty nie bardzo moge sie przystosowac do jazdy na obrotach w okolicach 3k... czy jest jakas grozba przy jezdzie na 1 biegu do 4k czy 4.5k?? Dodam ze moje auteczko jest swiezutki... ma tydzien i niecale 300km przejechane...

Nie krzyczcie na mnie jesli stwierdzicie ze to glupie pytania... wierzcie mi ze potrzebuje pomocy, wiec nawet jesli dla Was to proste sprawy to nie krzycznie na mnie... dzikie za pomoc i mam nadzieje uspokojnie moich rozterek...
__________________
Pozdrawiam
Bartłomiej `baslow` Słowik
SzaraFoka (Magnum Gray) HTB 5D FX GOLD 1.8 TDCi (115KM)
baslow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem