View Single Post
stare 10-01-07, 12:22   #5
M.A.G.
Turysta
 
Avatar M.A.G.
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Skąd: Lubin
Inny
kombi
1.6 Zetec 100KM manual
luty
2003
DLU powiat lubiński (Lubin)
Postów: 620
Domyślnie

Siemka

Oto obiecana relacja z dzisiejszych rozmów.

Ponowna wizyta w ASO była bardzo ciekawa

Najpierw SKLEP dowiedziałem się o cenę popychaczy (sprawdzono po numerze pojazdu i wyszło, że regulacja będzie popychaczami - jednak można poszukać jak się chce ), koszt jednego popychacza to 60,32 PLN.

Myślę sobie - no dobra przecież wszystkich nie będę wymieniał , idę do SERWISU i tam się zaczęło

Kolo stwierdził, że owszem zrobią luz zaworów w cenie 460 PLN ale - i tu uwaga - nie dadzą mi gwarancji na wykonaną pracę jeżeli nie założę u nich nowego rozrządu (tłumaczył się tym, że raz zdjęty pasek nie może być znowu założony :P ) czyli do tych 460 trzeba dodać 700 za rozrząd czyli prawie 1200 PLN

Ale się normalnie zmieszałem taką odpowiedzią , po chwili podziękowałem za info i pojechałem do mojego mechanika, niestety był w terenie, ale od jego pomagierów dowiedziałem się, że koszt byłby w granicach 250 PLN + dodatki czyli popychacze - ile to na razie nie wiadomo :P

Ostatecznie umówiłem się na razie na sam pomiar luzu za kilka dichów (w ASO 150 PLN), a potem zobaczymy co będzie dalej - może nie trzeba będzie nic robić - silniczek chodzi jak ta lala
__________________
M.A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem