View Single Post
stare 08-09-17, 21:07   #17
raterate
Turysta
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Ford Focus I
kombi
1.8 TDCi 115 KM manual
2001
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał bobomb Zobacz post
Witam,
zamówiłem nowego Focusa w kwietniu, termin ustalony w umowie minął już prawie o miesiąc a samochód nadal nie został mi wydany. Podobno został wstrzymany bo jest "akcja serwisowa" na ten konkretny model silnika -
benzyna 1.6 Ti-VCT 125KM manual. Dealer zrzuca winę na Ford Polska i oczekuje na termin wydania auta. Samochód podobno stoi "na izbie celnej w Poznaniu". Mam nr VIN wg którego (Ford Etis) Samochód wyprodukowano 6 czerwca, specyfikacja się zgadza, w rubryce "Zaległe akcje serwisowe" jest komentarz "17U16 - VEHICLE HOLD" . Powiedzieli mi, że owa naprawa to kwestia wgrania jakiegoś oprogramowania i już. Tyle, że nikt mi nie potrafi powiedzieć kiedy problem zostanie rozwiązany a samochód wydany.
Czy jest tu ktoś kto ma podobną sytuację lub chociaż jest mi w stanie powiedzieć czy to nie jest jakaś lipa z tą 'akcją'? Próbowałem dodzwonić się do centrali Ford Polska ale nikt tam nie odbiera, ch*jnia totalna. Boje sie, że może przysłowiowo "spadł im z lawety" i teraz go klepią gdzieś
Plus jest taki, że dealer zaoferował samochód zastępczy do czasu wydania mojego auta bez dodatkowych kosztów.
Zastanawiam się jak to możliwe bo również zamówiłem Focusa (tyle, że 1.0 EB) w kwietniu, który został wyprodukowany dopiero na początku sierpnia i nadal na niego czekam. A Ty już miałeś wyprodukowany w czerwcu...
raterate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem