View Single Post
stare 25-06-06, 10:35   #5
Mimiasz
Turysta
 
Avatar Mimiasz
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Skąd: Kraków
Postów: 90
Domyślnie

Witam,
Wzmak jak najbardziej do bagażnika na klape siedzienia (najlepiej na tę podwójną) - bo częściej kładzie się część pojedynczą (przynajmniej ja tak wybrałem).

Kable:
- zasilanie prosto od akumlatora zarówno + jak i -. To zalecane rozwiązanie i w przeciwieńskie do podłącznia - do masy (łatwo o zakłócenia zestawu). Kable zasilające od akmulatora po ciężkich bojach udało się przeciągnąć przez przewiecone otwory w okolicach zamocowania pedaliery (idelane miejsce ale znalezienie go zajęło mi ok 3 godziny). Potem kable puszczamy pod wykaładziną po stronie kierowcy do samego bagażnika.
- głośniki (szczerze mówiąc pomogły mi zdjęcia do których link jest zamieszczony powyżej) to było akurat łatwe. Jeżeli chodzi o puszczenie kabli do drzwi to u mnie sprawa byłą banalna. W dzwiach i w karoserii jest taka gumowa uszczelka przez którą przechodzi rurka z wiązką kabli - u mnie w tej uszczelce (poniżej wiązki) było miejsce na drugą wiązkę - więc żaden problem - pp prostu naciąłem tę uszczelkę i przepuściłem kabel (5 min roboty).

Najgorzej z całej roboty wspominam właśnie podłączenie zasilania - zaczęliśmy z kumplem pracę ok 21 o po 24 dopiero mieliśmy dziury do przeprowadznia kabli od aku. Reszta to już była czysta przyjemność - w okolicy godziny 5 nad ranem pozostało tylko strojenie zestawu (przód elipsy JBL, bagażnik skrzynia Alpine 300S + wzmak pyle 750 W). Zestaw gra idelanie i nie wyobrażam sobie jak mogłem bez tego jeździć .

Jeżeli ktoś miałby szczegółówe pytania to zachęcam do kontaktu na priv.

POzdrawiam wszystkich audiomaniaków
Mimiasz
__________________
Foczka - RuleZ
Mimiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem