View Single Post
stare 15-03-16, 11:07   #28
Criss7RR
Turysta
Grupa: Lubelskie
 
Avatar Criss7RR
 
Rafał
Zarejestrowany: May 2010
Skąd: Lublin
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
1999
LUB powiat lubelski (Lublin)
Postów: 137
Domyślnie

Cytat:
Napisał charlie1986 Zobacz post
Opla Vectry C
IMO odpuscił bym sobie te Vectry, ani nie wygląda ładnie ( co jest kwestią gustu a na konsola to juz całkiem ... ) ani nie jest dobrze zrobiona, ani nic prócz tego że w mocniejszych silnikach całkiem dobrze jeździ.

Cytat:
Napisał decode Zobacz post
Jak potrzebuje emocji to zawsze idzie alfe kupić
Czemu nie, tylko nie z silnikiem TwinSparka.

Co do Avensis w D4D to mój ojciec takim firmowym jeździł kilka lat temu i ja też troche i na silnik broń Boże nic złego powiedzieć nie mogłem a miała niespełne 300 tys przebiegu.
Cytat:
Napisał weuek Zobacz post
A w czym za 15 000 zł będą emocje większe od tych rybnych? Oprócz poobtykanej laminatami calibry za 1500...
Nie trzeba wydawać 30 tys żeby mieć emocje w samochodzie. Znajdziesz i za 15 tylko starszych niż 10 letnie. Tylko trzeba iść na kompromis coś za coś.


SeeSoon

moons ma rację bo trzeba się liczyć że i tak dołożysz do samochodu i nie mówię tylko o oleju. Chyba że te kilka lat jak napisałeś to będzie 2,3 nie więcej bo gdy ja kupiłem Focusa 5 lat temu to szczerze powiem że przez ponad dwa lata dołożyłem tylko do łączników stabilizator Tylko im dłuzej tym wiecej trzeba wymieniać

Prócz Mazdy podałeś same niemieckie marki, może popatrz za czymś nie tak '' oklepanym ''

Cytat:
Napisał gLoCk Zobacz post
(swoją drogą nie ogarniam cen tych samochodów :P
Jezu, jak się zgadzam.... wujaszek z ciotką kupili małyszówkę 1.8 T niecałe 2 lata temu za 24tys i nie wiem za co tyle płacili, silnik ma bardzo fajny i fajnie jeździ i elementy fajne bo to audi ale ta cena za 2003 albo 4 rok.. i ciągle pierdoły jakieś wychodzą ....
__________________
American Muscle 1.8 TDDI
_______________________
Pozdrawiam
Rafał

Ostatnio edytowane przez Criss7RR ; 15-03-16 o 11:14
Criss7RR jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem