Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Piloty od alarmu - centralnego FORD (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=21369)

DAFIT 18-03-08 14:22

Piloty od alarmu - centralnego FORD
 
witam

gdy kupowalem auto dostałem dwa kpl kluczy jeden zwykly a drugi z przyciskami do otwierania i zamykania oraz do otwierania klapy bagaznika,

http://images30.fotosik.pl/179/45e8ea8d1757e68em.jpg


rodzice gdy kupili focusa dostali do kluczy takze piloty widoczne na zdjeciu nr 2


http://images23.fotosik.pl/178/ced01b203f506380m.jpg


czy mozna dokupic takie piloty i zrobic tak aby dzialaly przy moim alarmie - centralnym ?? alarm byl ten jaki montuja w fordzie, tak mi sie wydaje gdyz w papierach od auta nie mam zadnej dodatkowej ksiazeczki od alarmu, chyba ze poprzedni wlasciciel mi jej nie przekazal,

czy moze ktos sie orientuje ile kosztuja takie piloty, i czy musialbym to robic w fordzie czy moze gdziekolwiek gdzie montuja alarmy - centralne itp ???


pozdrawiam
DAFIT

Arturek 18-03-08 14:43

Witam
U Ciebie widzę tylko kluczyk do centralnego. Nie widzę abyś miał alarm!
Czy jesteś pewien, że masz alarm na 100%?
pozdrawiam
Arturek

paolos 18-03-08 14:53

Arturek, DAFIT, u mnie też nie ma dodatkowego breloka a alarm jest [chytry]
Tyle tylko że innej firmy...

grzybek 18-03-08 15:11

Niektóre alarmy można zsynchronizować ze standardowym kluczykiem i w drugą stronę też się da więc to tylko kwestia czy można dokupić taki kluczyk do alarmu. Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie.

DAFIT 18-03-08 22:07

Arturek alarm mam na 100%

grzybekbgi ale ja nie chce dokupić kluczyka i go dopasować tylko chce dokupić takie dwa piloty fordowskie ( jak na 2 zdjeciu ) i zeby ktos mi je zaprogramowal aby dzialaly pod alarm i centralny ktory juz jest zamontowany u mnie, nie chce kupowac nowego alarmu czy cos takiego

rodzicow alarm to Cobra ten co montuja w fordzie i maja takie breloki pilociki do alarmow,

i wlasnie chodzi mi o to czy mozna dokupic takie dwa piloty i zrobic tak aby dzialaly z tym centralnym i alarmem co jest u mnie,

pozdrawiam
DAFIT

grzybek 18-03-08 23:24

Przecie napisałem że działa to w drugą stronę czyli oddzielasz alarm na ten standardowy brelok od alarmu. Może źle się wyraziłem "kluczyk" :P Dla 100% pewności że się rozumiemy: masz alarm w standardowym kluczyku od auta, a chcesz mieć kluczyk do auta + pilot do alarmu, tak :?:

DAFIT 19-03-08 08:15

dokładnie tak

Gimnastikball 19-03-08 10:48

Kolego, jeżeli masz alarm pt Clifford, to da się go przełożyc w osobny pilot

DAFIT 19-03-08 10:56

a powiedzcie mi gdzie to moge znaleźć jaki to ja mam alarm i centralny ?? jak to doszukac tego, zanim pojade do forda popytac to chcialbym miec jak najwiecej informacji zeby mi tam jakiegos kitu nie zaczeli wciskac

pozdr
DAFIT

grzybek 19-03-08 10:56

Tak więc koszt dorobienia jednego pilota to około 120zł. >> google.pl :wink:

trak 19-03-08 13:52

Można taką operacje przeprowadzić i przy corrach i challangerach (clifford). Tylko pytanie po co Ci dodatkowy pilot do alarmu skoro masz sterowanie w kluczyku fabrycznym. Praktyczniejsze rozwiązanie to opcja bez dodatkowych pilotów.
A jak np uszkodzisz pilot w kluczyku to i tak mozesz rozbroić alarm uzywając pin kodu, to tak na marginesie.

DAFIT 19-03-08 14:15

trak chce dorobic takie piloty bo jakos ten duzy kluczyk mi nie lezy bardziej podoba mi sie ten mniejszy + pilot

moj alarm to COBRA 3865 lub 6865 nie wiem czy to 3 czy 6 bo jest troche zamazane
nr czesci A66SX

musze podjechac do forda zobacze co mi powiedza jak mam te dane, dzis bylem ale nie wiedzialem jeszcze jaki mam model i wogole to nawet nie moglem sie dogadac z kolesiem

Gimnastikball 19-03-08 14:21

Cytat:

Napisał DAFIT
moj alarm to COBRA 3865 lub 6865 nie wiem czy to 3 czy 6 bo jest troche zamazane
nr czesci A66SX

Z Cobrą to zapomnij..................

DAFIT 19-03-08 14:26

Cytat:

Napisał Gimnastikball
Z Cobrą to zapomnij..................

dlaczego ?? nie da rady zrobic czegos takiego ?? na zdjeciu nr 2 sa piloty wlasnie z alarmem Cobra fordowskim wiec myslalem ze moze i u mnie cos takiego mozna bedzie zrobic

pozdrawiam
DAFIT

Gimnastikball 19-03-08 15:03

Miałem właśnie taki alarm w ffII.
Niestety jest to najtanszy alarm i nie ma możliwości dołożenia go w fabryczny kluczyk.
A pytałem nawet u dystrybutora z Radomia, bo w serwisie nie byli w stanie powiedziec.

Tzn jest możliwośc takiej procedury, ale trzeba wymienic centralkę...

grzybek 19-03-08 15:06

Gimnastikball, ja też mam Cobrę i w instrukcji jest napisane że da radę zrobić taki myk. Aż z ciekawości sprawdzę jak będę miał chwilę.

Gimnastikball 19-03-08 15:50

GRZYBEK, próbuj szcześcia...

Ja miałem Cobre 33.. coś tam. wiem, że najtańsza i w instrukcji też było tak napisane.
Samochód mie ukradli.... reszte se dopowiedz :shock:

grzybek 19-03-08 15:52

Heh, niefart :roll: Ale sprawdzić nie zaszkodzi :wink:

trak 19-03-08 16:04

Można to zrobić w tych bardziej rozbudowanych wersjach alarmu. Jeśli ktoś ma najtańszą opcje alarmu to faktycznie nie było możliwości robić takich "myków". Ja jak miałem fieste 03 rok to miałem tą droższą opcje i miałem 1 pilot od alarmu a drugi jajko fordowskie. Tak, żę i alarmie Cobry tez można


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi