Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Szyba pekła (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=11500)

paulo 10-07-06 21:33

Szyba pekła
 
:cry: :cry: :cry:
Z małego uszkodzenia po kamieniu, ok5mm pekla szyba 10cm w prawo i 10 w dól(w kacie prostym)Pol roku sie nic nie robilo ot taki malutki odpysk, i po wplywem słonca pier.....TRAGEDIA [boshe]
nic mi nie pozostaje tylko wymienic, szkoda mi narazie kasy, bo wybieram sie na wakacje, ale przed przegladem technicznym trzeba bedzie.
ILE TAKA SZYBA MOZE KOSZTOWAC NOWA A ILE UZYWANA???
Przednia szyba do focusa 99' nie ogrzewana.

Michał 10-07-06 21:39

Z podgrzewaniem do 700 zł, bez do 350 zł (tyle to kosztowało 2 lata temu).

NeroN 10-07-06 22:24

Dokładnie tyle ile Michał napisał... [bigok]

gRuHa 17-07-06 02:59

paulo, nie zwlekaj tylko wymienaj jak najszybciej, bo jak wjedziesz na jakieś doły jak PIER... to dopiero się zdziwisz!!!!
znajomemu z pęknięcia 2cm sie zrobiło MEGA pęknięcie w poprzek przez pół szyby!!!!
to tylko szkło!!!

paulo 31-07-06 20:39

Michał ty mowisz o nowych czy uzywanych szybach??? 350 za nowa szybe? jezeli to sa ceny nowych to ile kosztuja uzywane, i gdzie mozna je kupic? [chytry]

jaroslavos 31-07-06 23:09

Tez mialem kiedys wymiane szyby.. naszczescie poszlo AC wymiana w serwisie koszt 1800zl .... ale to serwis [boshe]

Kubeq 31-07-06 23:11

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=117081930 zagadaj z tym kolesiem..handluje czesciami do focusa..

Zobacz na allegro..moze ocalala z jakiegos wypadkowego ktory idzie na czesci..

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118326056

Michał 01-08-06 09:17

Cytat:

Napisał paulo
Michał ty mowisz o nowych czy uzywanych szybach??? 350 za nowa szybe? jezeli to sa ceny nowych to ile kosztuja uzywane, i gdzie mozna je kupic? [chytry]

Oczywiście miałem na myśli nowe szyby.
Pozdr!

tjmdm 03-02-07 17:42

Odświerzę temat :arrow: jadąc dziś rano do pracy niestety wpadłem w małą dziurę [banghead] ; było ciemno a dziurka schowana w kałuży; po robocie wsiadam do foki i zonk :evil: pękła szyba po prawej stronie mniej więcej na środku od uszczelki...na razie ma to z 5 cm...czy ktoś wymieniał może ostatnio szybę czołową i wie jakie są koszty (szyba bez ogrzewania)...

ps. byłem na oględzinach w firmie zajmującej się wymianą szyb...okazało się, że byłem w błędzie; szyba pękła od kamienia, który udzerzył w to czarne pole obok uszczelki...poprosiłem o nawiercenie otworku coby pęknięcie nie szło dalej...niestety wieczorem przyszedł mróz i nic to nie dało, pęknięcie poszło dalej ale jak na razie tylko jakieś pół cm ...pzdr

Rasta 04-02-07 21:02

Jak bez ogrzewania to jakies 400 pln np. w serwisie Jaan

A w ASO lepiej nie pytać - grzana jakieś 1100 pln [boshe]

MisiekT 05-02-07 00:02

a jak ogrzewana to 550 tez w Jaan... tak bylo jakies pol roku temu w kazdym razie

tjmdm 05-02-07 09:33

Cytat:

Napisał Rasta
Jak bez ogrzewania to jakies 400 pln np. w serwisie Jaan

A w ASO lepiej nie pytać - grzana jakieś 1100 pln [boshe]

dzwoniłem dziś po serwisach ... koszt takiej wymiany u "jaan"-a 450 zł i po dwóch godzinach samochód do odebrania; w innym koszt 400 do 420 zł w zależności od urzytego kleju (wolno czy szybko schnący)... [boshe] nic tylko się uchlać [pub2]

MisiekT 05-02-07 09:36

Cytat:

Napisał tjmdm
nic tylko się uchlać

no bez przesady... ogolnie to swietnie ze jest zamiennik i to w dodatku za rownowartosc 3 bakow paliwa tylko... sa autka gdzie bez 2,5 tys. nawet nie podejdziesz do tematu nowej szyby (i to wcale nie takie za 200tys,)...

tjmdm 09-02-07 08:44

Cytat:

Napisał MisiekT
Cytat:

Napisał tjmdm
nic tylko się uchlać

no bez przesady... ogolnie to swietnie ze jest zamiennik i to w dodatku za rownowartosc 3 bakow paliwa tylko... sa autka gdzie bez 2,5 tys. nawet nie podejdziesz do tematu nowej szyby (i to wcale nie takie za 200tys,)...

wszystko zależy od zasobności portfela...całe szczeście, że dostałem podwyżkę i na dzień dzisiejszy ta kwota nie jest już dla mnie problemem [zlosnik]

gRuHa 09-02-07 14:19

Cytat:

Napisał tjmdm
całe szczeście, że dostałem podwyżkę i na dzień dzisiejszy ta kwota nie jest już dla mnie problemem

pogratulować!! [bigok]

drazek 09-02-07 14:47

czy za pęknięta szybe policja może odebrac dowód rejestracyjny, bo już słyszałem o takich przypadkach ale nie wiem czy to prawda

Greg 09-02-07 14:51

Oczywiscie ze tak .

Pzdr.

pradka 09-02-07 22:35

Cytat:

Napisał MisiekT
a jak ogrzewana to 550 tez w Jaan

kurde, nie wiedzialem ze mozna tak tanio dostac szybe
ja mam ogrzewana i chyba z 3 dziury po kamieniach
kilka dni temu bylem u jaana i powiedzili mi ze za naprawe kazdego uszkodzenia 122zl
(oczywiscie szyba juz nie bedzie grzala)
wiec chyba nie ma co sie zastanawiac

tjmdm 09-02-07 22:59

Cytat:

Napisał gRuHa
Cytat:

Napisał tjmdm
całe szczeście, że dostałem podwyżkę i na dzień dzisiejszy ta kwota nie jest już dla mnie problemem

pogratulować!! [bigok]

dzięki :wink:

Krzaq 16-02-07 12:12

Ja niedawno wymieniałem podgrzewaną szybę. Ceny mocno się wahają. Od 570 (tam gdzie wymieniałem) do 850 zł. ASO nawet przez myśl mi n ie przeszło. Do ceny należy doliczyć jeszcze koszt wymiany. Zwykle od 100 do 200 zł.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi