Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   PODTLENEK AZOTU w DIESLU, zwariowalem czy niekoniecznie ?? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=6545)

SZAFRAN 12-10-05 11:10

PODTLENEK AZOTU w DIESLU, zwariowalem czy niekoniecznie ??
 
Witam, czy upgradowal ktos foczke DI w podtlenek azotu, wydziale w TV, ze to jest wykonalne, ale chcialbym sie dowiedziec czy byl ktos na tyle odwazny by wszczepic w swojego diesla ten cudgaz, mam nadzieje ze nie tylko ja jestem [screwy] i nie spotkam sie z [banghead] ..... Pozdrawiam wszystkich

Greg 12-10-05 11:12

Picia 78 o tym myslal , ale czy zalozyl :?: Jak sie pojawi na forum napewno Ci odpowie :mrgreen:

Pzdr.

RSSSS 13-10-05 10:45

Jest to na pewno łatwiejsze niż dłubanie tych silników (tego raczej nikt się nie chce podejmować).

Ale należy sobie na początek odpowiedzieć na pytanie-po co mi "NOS" w aucie?
Jest to trochę droga zabawa w użytkowaniu.

grzehoo 13-10-05 11:58

przy wyprzedzaniu tirów się przydaje :)

Bzyczek 13-10-05 16:29

Cytat:

Napisał grzehoo
przy wyprzedzaniu tirów się przydaje :)

Czyżbyś na TVN Turbo oglądał program z golfem z Nosem ?! [hehe]

RSSSS 13-10-05 17:16

drogie wyprzedzanie [chytry]

grzehoo 13-10-05 17:22

Cytat:

Napisał Bzyczek
Czyżbyś na TVN Turbo oglądał program z golfem z Nosem ?!

jasne. inaczej bym nie wiedział, że w ogóle można NOSa to diesla zakładać :)
pewnie zresztą wszyscy to widzieli w 5th gear :)

Picia78 15-10-05 07:59

Re: PODTLENEK AZOTU w DIESLU, zwariowalem czy niekoniecznie
 
Cytat:

Napisał SZAFRAN
Witam, czy upgradowal ktos foczke DI w podtlenek azotu, wydziale w TV, ze to jest wykonalne, ale chcialbym sie dowiedziec czy byl ktos na tyle odwazny by wszczepic w swojego diesla ten cudgaz, mam nadzieje ze nie tylko ja jestem [screwy] i nie spotkam sie z [banghead] ..... Pozdrawiam wszystkich

[metal] Nom słuchaj jest tak da sie zrobić [pop] w firmie V-Tech tuning w krakowie [hehe] robią ci z fury 30%więcej mocy [readmore] ja mam chipa i mysle nad tlenem [tuning] to w sumie ze 100koni mi zrobi 150Kn i koszt tego 1200zł [palacz] polecam

Gawara 16-10-05 22:07

SZAFRAN - jak chesz pogadać o tym to pisz na PW bo moje posty tutaj są kasowane (pewnie się czegoś boją lub mają coś na sumieniu moderatorzy a możez działają na rzecz jakiejś firmy :roll: -sam nie wiem i mnie to nie interesuje)

pozdrawiam (może uda Ci się to przeczytać ) :roll:

Greg 17-10-05 12:55

Napisales o gazie do disla , temat jest o podtlenku . Usunalem posty ktore nie wprowadzaly nic do tematu . Odnosnie firmy to nie napisales zadnej nazwy .
I to tyle w kwesti wyjasnienia .

Pzdr.

dtox 05-12-05 22:27

do diesla montuje sie doladowanie propan-butan...dziala jak NOS czy NX w benzynowych silnikach...

do V-techu nie oddalbym nawet kosiarki do trawy...widzialem auta zrobione u nich oraz silniki ze stopionymi tlokami i pare innych super wynalakow...

jak tuning diesla to TTC, CompSport...
w TTC jest odrazu hamownia obciazeniowa...CS korzysta z hamowni TTC...

open 06-12-05 14:24

Cytat:

Napisał dtox
do V-techu nie oddalbym nawet kosiarki do trawy...widzialem auta zrobione u nich oraz silniki ze stopionymi tlokami i pare innych super wynalakow...

jak tuning diesla to TTC, CompSport...
w TTC jest odrazu hamownia obciazeniowa...CS korzysta z hamowni TTC...

SWIĘTE SŁOWA!!! [pop]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi