Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   <wooooooooooow> (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=7227)

acmeadow 18-11-05 20:21

<wooooooooooow>
 
http://www.chromy.pl/




i nie mam więcej pytań. [panna]


polecam dział "felgi" i "spinnery"

kto zakłada pierwszy ? :mrgreen:

grzehoo 18-11-05 20:38

daj spokój. jakbym bym gwiazda czarnego zawszonego rapu, to pewnie by mnie takie coś jarało.

a tak to nie :)

nutelka23 18-11-05 20:41

szkoda że się cen nie doszukałam :twisted:

NeroN 18-11-05 21:03

Cytat:

Napisał nutelka23
szkoda że się cen nie doszukałam :twisted:

Hmmmyyy...... To raczej sie ciesz, bo nie wiem, czy by foka na komplet stykła... nawet Gija na specjalne zamówienie co 208,5 jedzie.... [palacz]

acmeadow 18-11-05 21:12

neron ma rację. jak bym zobaczył cennik, to bym załapał się na atak serca chyba.

co do rapu - toć przecie że nikt z nas tego nie założy. ale jeśli chodzi o fele, to raczej kwestia kasy jednak chyba, niz muzy ;)

w wersji europejskiej te elementy mają postać świecących wentyli i pluszaków na ssawkach bujających sie na szybach :lol:

ponton 18-11-05 21:37

karwa to chyba zapodałeś po to aby nas szlak trafił. Normalnie jak bym miał tekie fele to nie na Polskie drogi .... a tam no nie ... teraz tylko dół :evil:

KP 19-11-05 11:51

widziałem audika w te wakacje z takimi spinerami chyba to było A6 moze A8 w jastrni no poprostu taki festyn ze az milo a w srodku co modelowy przykład polskiego chlopca z miasta gruby kark lysy leb carne okularki i zimny lokiec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

casp 19-11-05 12:06

Cytat:

Napisał KP
a w srodku co modelowy przykład polskiego chlopca z miasta gruby kark lysy leb carne okularki i zimny lokiec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dziwisz sie, zobacz na tej stronce dzial Moda ->bizuteria->lancuchy :smt005 [greenpeace] :smt040 albo zegarki [metal] buractwo 100%, polewam z tego :mrgreen:

w szczecinie widzialem juz czarna omege z takimi i siakiegos suva, smiesznie wyglada jak stoi na skrzyzowaniu a mu to sie kreci [helm]

acmeadow 19-11-05 12:07

Cytat:

Napisał KP
taki festyn ze az milo


stary, wszystko kwestia czasu, jak to sie mówi. [time is money]

nie wydaje mi się, żeby ocena czegokolwiek była dobra patrząc przez pryzmat jednostkowego przypadku.

ja widziałem masę garnkotłuków w furaczach ze sportowymi kierownicami, ale nie twierdzę od razu że sportowa kierownica to festyn :)

jasne że musi pasować do całości. zapodanie nawet takich alusków do np foczki było by raczej przeciętnym pomysłem. ale widziałem parę dni temu hummera ze spinnerkami i wyglądało fajnie.

ja w kazdym bądź razie pozostaję na stanowisku: "patrzę i wzdycham" :razz:

KP 19-11-05 12:23

Cytat:

Napisał acmeadow
nie wydaje mi się, żeby ocena czegokolwiek była dobra patrząc przez pryzmat jednostkowego przypadku

no coz mi to nie odpowiada i okreslam to mianem festyniarstwa w szczegolnosci gdy widze zestawienie człowiek z miasta w audicy czy beemce + tandetne zabawki zza oceanu
to co dobre jest w stanach niekoniecznie pasuje do europy, podoba mi sie dobrze zrobiony samochod niezaleznie czy to jest foka czy 25 tonowy truck ale wszysko musi miec jakis smak

oglądałem w TV program nie pamietam czy to było TVN Turbo czy moze Discovery o konkursie pieknosci amerykanski ciezarowek w USA i tam Truck'i tez mialy chromowane fele ze spinerami i wyglądlo to kzacko ale całe Stany są kiczowate wiec tam to pasuje a u nas no sorki nie moge tego zaakceptować


to jest tylko i wyłącznie moja opinia moje poczucie tego czy cos jest ładne czy nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

acmeadow 19-11-05 12:28

marudzisz :)

driver 19-11-05 13:23

Mi się spinery nie podobają.Foczka to foczka i bez spinerów jak dla mniewygląda cool.
Ps.Widziałem audike ze spinami i bleeee - tragedia.

hayabusa 19-11-05 15:33

Cytat:

Napisał grzehoo
daj spokój. jakbym bym gwiazda czarnego zawszonego rapu, to pewnie by mnie takie coś jarało.

a tak to nie :)

wszystko ok, tylko czemu "zawszonego", nie rozumiem.....

Dzieciak 19-11-05 17:29

Do foki chyba lipa, Jednak widziałem odpicowane Humvee i to robiło na takich spinerach niezle wrazenie.


Pozdr

Greg 19-11-05 18:02

Ja widzialem foke na 19" spinerach , calkiem ciekawy efekt . Foka miala dodatkowo zalozone pneumatyczne zawieszenie . Postaram sie dorwac skaner i wstawic artykul .

Pzdr.

grzehoo 19-11-05 18:06

Cytat:

Napisał hayabusa
grzehoo napisał/a:
daj spokój. jakbym bym gwiazda czarnego zawszonego rapu, to pewnie by mnie takie coś jarało.

a tak to nie Smile


wszystko ok, tylko czemu "zawszonego", nie rozumiem.....

a bo tak mi słowo pasowało... może... błyszcząco dennego?

KP 19-11-05 18:40

Cytat:

Napisał acmeadow
marudzisz

co pomarudze to moje :P :P

acmeadow 19-11-05 19:34

Cytat:

Napisał Dzieciak
Jednak widziałem odpicowane Humvee

jak w wawce to podejrzewam że widziałem to samo. normalnie jak bym film oglądał :smt023

Oktan 21-11-05 11:04

jak dla mnie to trochę wiochą zalatuje [hmm]

goście z Java Car Design - Merc SL - ich firmowy - tyż ma spinnery i niestety nie wygląda fajnie, ale to jest moje zdanie, wiadomo, że gustach się nie dyskutuje.

acmeadow 21-11-05 12:50

Cytat:

Napisał Oktan
jak dla mnie to trochę wiochą zalatuje


i to napisał gość z avatarem obrazującym kameleona na mondziaku... :twisted:

gRuHa 22-11-05 18:25

Cytat:

Napisał acmeadow
i to napisał gość z avatarem obrazującym kameleona na mondziaku...

[hehe] [hehe]
ja mam zdanie takie:
spinnery i szprychowki pasuja WYŁĄCZNIE do amerykanskich foraczy...
natomiast od dawna widzi mi sie we foce jakis ciekawy felgowy chrom :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi