Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Auto Detailing (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=116)
-   -   dużo małych wgniotków czyli grad pasożyt (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=58449)

focuasik 09-07-12 21:31

dużo małych wgniotków czyli grad pasożyt
 
Po 1 : super ,że jest już oddzielny dział o AD :D
po 2 : nie wiem gdzie indziej miałam zamieścić wątek dotyczący wyglądu albo raczej " nie wyglądu" ,czyli wgniotków po gradzie
Jak wiadomo Białystok opętał niedawno grad wielkości jajek (kurzych, choć te co prawda też są różnej wielkości ,ale chodzi o standard :-P ) Mojemu samochodowi upiekło się (na szczęście stał akurat w innej części miasta ,mega fart[jupi][ziom] ) ,ale rodziców auto oberwało.
A tak serio, słyszałam o "wyciąganiu", "odciąganiu", czy jakkolwiek to się zwie obrazowo mówiąc, wgniotków bez konieczności szpachlowania. Pytanie tylko jak orientacyjnie wygląda cennik tego? Liczą za ilość wgniotów, od elementu czy może od głębokości wgniotu?? Cała maska w nieestetycznych nierównościach, trochę dachu i jeden bok.

mjq 09-07-12 21:39

Zadzwoń tutaj aby zorientować się jak to wygląda cenowo http://www.dufal.pl/
Kolega robił u nich dach w Lexusie i był zadowolony.

czaptan 09-07-12 21:43

Tylko do Katowic trochę z Białegostoku jest ;). Poszukaj w okolicy, pewnie jakaś firma jest, pytanie tylko czy dobra. Zazwyczaj liczą od punktu, z tego co wiem.

mjq 09-07-12 21:51

Cytat:

Napisał czaptan (Post 745569)
Tylko do Katowic trochę z Białegostoku jest .

To ja wiem. Dlatego napisałem aby zadzwonił w calu zorientowania się jaki stawki są za taką usługę.

focuasik 09-07-12 22:12

Cytat:

Napisał mjq (Post 745577)
To ja wiem. Dlatego napisałem aby zadzwonił w calu zorientowania się jaki stawki są za taką usługę.

zadzwoniłA ;) Ok,dzieks, choć myślę ,że przez tel. ceny i tak nie zechcą powiedzieć.

Przeczucie jednak mówi mi ,że nie należy to ani do niskiej ,ani do średniej półki cenowej,ale może ktoś z klubowiczów robił coś coś takiego i powie ile to kosztowało, czy warto w ogóle zawracać sobie głowe

mjq 09-07-12 22:26

Cytat:

Napisał focuasik (Post 745595)
zadzwoniłA

Przepraszam, zachowałem się jak gówniarz.
Cytat:

Napisał focuasik (Post 745595)
że nie należy to ani do niskiej ,ani do średniej półki cenowej

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że teraz będzie spore zapotrzebowanie na usługi tego typu ceny mogą być wyższe.

holo 10-07-12 20:46

W zeszłym roku jak u nas we wiosce obok popadało, to kolega płacił ok 4000. Na szczęście miał AC i mu większą część pokryło. Auto wygląda jak przed gradobiciem.

focuasik 10-07-12 23:55

Cytat:

Napisał holo (Post 745944)
W zeszłym roku jak u nas we wiosce obok popadało, to kolega płacił ok 4000. Na szczęście miał AC i mu większą część pokryło. Auto wygląda jak przed gradobiciem.

Co do ceny - [zal.pl] :smt104

Kam1l 11-07-12 03:00

Zawsze możesz dać szpachel i czarną folie carbon na to :D

kowalewski92 11-07-12 03:57

Cytat:

Napisał Kam1l (Post 746032)
Zawsze możesz dać szpachel i czarną folie carbon na to :D

Mój znajomy ma cały dach w szpachli i nie pytajcie jak to wygląda po paru latach. :D

focuasik 11-07-12 10:30

Cytat:

Napisał Kam1l (Post 746032)
Zawsze możesz dać szpachel i czarną folie carbon na to :D

to wyjście tylko dla desperatów :lol:

holo 11-07-12 10:49

Cóż - pozostaje Tobie zrobić wywiad już z fachowcami - może uda się coś wynegocjować, albo znaleźć coś bardziej konkurencyjnego.

mjq 11-07-12 10:52

Cytat:

Napisał holo (Post 746093)
może uda się coś wynegocjować, albo znaleźć coś bardziej konkurencyjnego.

Ja już się dawno nauczyłem, że jeśli coś ma być dobrze zrobione to niestety ale musi kosztować.

Eko 11-07-12 11:37

Cytat:

Napisał focuasik (Post 745559)
A tak serio, słyszałam o "wyciąganiu", "odciąganiu", czy jakkolwiek to się zwie obrazowo mówiąc, wgniotków bez konieczności szpachlowania. Pytanie tylko jak orientacyjnie wygląda cennik tego? Liczą za ilość wgniotów, od elementu czy może od głębokości wgniotu?? Cała maska w nieestetycznych nierównościach, trochę dachu i jeden bok.

www.s-plus.pl
Ile masz tych wgniotów? Odprysków lakieru nie będzie jak sadzę skoro to był grad.
W buiałymstoku mają oddzial


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi