Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning Optyczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Tarcze INDIGLO (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=24940)

Fabinho 30-12-08 22:07

Tarcze INDIGLO
 
http://moto.allegro.pl/item510972196...ord_focus.html

kasprzak 30-12-08 22:27

Przede wszystkim Tobie ma się podobać.
Jeżeli chodzi o mnie, to napewno 2 pierwsze podobają. Najbardziej chyba 2. Tylko to tez musi grac z resztą. Np. inne radio niż fabryczne (lub zmienione podswietlenie) albo np. DVD 7", i wnętrze odpowiednie np. listwy czarne lub w carbonie. Np. u mnie jest ghia, są 'drewienka' i wnetrze szare, więc jakbym do tej ghii włożył indiglo to tak średnio.

kamil1980 30-12-08 22:33

ja tez jestem za drugim wzorem .chyba po nowym roku sie na takie skusze....

Yerzo 30-12-08 22:42

przepraszam za OT ale nie chcę zakładać nowego tematu.
może mi ktoś szybko i treściwie odpowiedzieć co to za model radia przy drugim typie indiglo?

z góry dzięki i sorry

emde 30-12-08 23:03

Cytat:

Napisał Panther
przepraszam za OT ale nie chcę zakładać nowego tematu.
może mi ktoś szybko i treściwie odpowiedzieć co to za model radia przy drugim typie indiglo?

z góry dzięki i sorry

bardzo podobne jest radio z navi z forda escape


KLIK

malyjurek 30-12-08 23:15

To radio to model visteon vnr 9000 trudno dostępne i wogóle nie pasuje do foki! w otwór wejdzie ale wystaje na rogach jest to do zobienia ale pozostaje jeszcze problem zmieniarki bo radyjko nie czyta zwykłych płyt audio miałem takie przez chwile ale musiałem odesłać bo naprawde kiepsko to wyglądało (to wystawanie)

http://www.allegro.pl/item517616792_..._9000_vnr.html

DejaVu 31-12-08 07:19

Ja mam wzór 1 bo mi sie podoba. ale wybór należy do ciebie.

Szlug5 01-01-09 19:59

Jak dla mnie to jedynka albo dwójeczka, ale bardziej pierwszy wzór, gdyż jest dyskretniejszy

ale to zależy od Ciebie i Tobie powinien się podobać,

jeżeli o mnie chodzi to szukałbym bardziej czegoś w zielonym kolorze żeby bardziej pasowało do reszty podswietlenia

Fabinho 01-01-09 21:10

przemekdeja, w jakim kolorze masz podświetlanie?

butcher 01-01-09 22:08

IMO jesli wsadzalbym u siebie zegary indiglo to tylko taki wzor

http://allegro.pl/item516485678_zega...ord_focus.html

pzdR

DejaVu 02-01-09 07:20

mój to seledyn. wtedy nie było opcji zielonej.

RSSSS 02-01-09 11:35

Nr 2 w nocy będzie męczył wzrok bardzo szybko!

KAMEL 02-01-09 13:52

jedynka w zielonym kolorze :wink:

Greg 02-01-09 14:16

Trza się do przodu patrzeć to nic nie razi,
jak się nos w liczniku trzyma to napewno razi.

Bierz jak ci pasi

Pzdr.

RSSSS 02-01-09 14:21

To nie jeździłeś nowym mondkiem, gdzie jest regulowane podświetlenie zegarów i ekranu komputera pokładowego.

Po pierwszej nocy już wiedziałem po co ktoś wymyślił tę regulację! :wink:

Greg 02-01-09 14:26

Miałem czerwone , fioletowe i ponownie w becie mam czerwone.
Już pasek właśnie za fiolet był krytykowany , mnie ani mojemu ojcu ( wtedy 55 lat )
to nie przeszkadzało.
Ja wiem że jakiś inny jestem ale bez przesady :mrgreen:

Pzdr.

Fabinho 02-01-09 14:44

Heh widzę, że wyrównana walka pomiędzy 1 a 2. Ja chyba jednak wezmę 1... a może i 2... nie wiem chyba rzucę monetą. Napiszę jeszcze do tego typa żeby podrzucił jakieś fotki z zielonym podświetleniem.

RSSSS 02-01-09 15:46

Cytat:

Napisał Greg
Miałem czerwone , fioletowe i ponownie w becie mam czerwone.
Już pasek właśnie za fiolet był krytykowany , mnie ani mojemu ojcu ( wtedy 55 lat )
to nie przeszkadzało.
Ja wiem że jakiś inny jestem ale bez przesady :mrgreen:

Pzdr.

Mi nie chodziło o kolor tylko o intensywność świecenia!
Normalnie podświetlone są tylko cyferki, a w tych zegarach duże pasy!

Greg 02-01-09 15:53

W Foce też mam indiglo ,
dalej nie widze problemu że świeci się duża część tarczy.
No ale to nie ja kupuje więc to nie moje rozterki w tej chwili.

Pzdr.

kasprzak 02-01-09 17:11

Cytat:

Napisał Fabinho
Heh widzę, że wyrównana walka pomiędzy 1 a 2. Ja chyba jednak wezmę 1... a może i 2... nie wiem chyba rzucę monetą. Napiszę jeszcze do tego typa żeby podrzucił jakieś fotki z zielonym podświetleniem.

Jak wyśle to wrzuć i pochwal się tymi fotami, bo sam jestem ciekaw jak to wygląda na zielono.

Fabinho 02-01-09 18:16

Cytat:

Napisał kasprzak
ak wyśle to wrzuć i pochwal się tymi fotami, bo sam jestem ciekaw jak to wygląda na zielono.

Jasne, wrzuce. Zielony pasowałby do reszty podświetlania

Oskar 02-01-09 22:40

Mam jedynkę ale zrobiona cała reszte podswietlenia w aucie na czerwono.
Brałbym teraz chyba nr 2 :mrgreen: .
Przymierzam sie do zmany auta i jak pomysle ze bedę miał zielone podswietlenie to mnie [rzygi]

niko123 04-01-09 15:11

Re: Tarcze INDIGLO
 
Cytat:

Napisał Fabinho
http://moto.allegro.pl/item510972196_moman_indiglo_ford_focus.html




Zapytałem sprzedającego o regulacje intensywności.

odpisał : ( ale czy to wypali bo gdzieś czytałem że jeśli podłączymy pod ten ściemnicz oryginalny to tarcze będą migać )





Zasilanie inwertera trzeba wziąć z licznika - w liczniku oświetlenie włącza się w momencie włączenia świateł – najprościej podłączyć się do jednej z żaróweczek oświetlających licznik od środka - tylko nie pomylić plusa z minusem. Jeśli tak podłączysz zasilanie to również regulacja jasności świecenia tarcz indiglo działać będzie za pomocą oryginalnego pokrętła do ściemniania i rozjaśniania oświetlenia licznika. Jeśli nie masz takiego ściemniacza w samochodzie a chcesz by była regulacja jasności to musisz wstawić sobie dodatkowy potencjometr i podłączyć go tak jak na rysunku. Potencjometr do dostania w każdym sklepie z częściami elektronicznymi za około 3zł

Greg 04-01-09 15:13

niko123, na forum już jest instrukcja montażu tych tarcz,
dosyć dokładna [chytry]

Pzdr.

gRuHa 04-01-09 15:45

Fabinho, jedno pytanie: na cholere Ci ta ankieta?? jak wygra wzór któy Ci się nie podoba to zamontujesz coś w aucie "bo wygrało w ankiecie na forum"??

bierz ten wzór który Ci się bardziej podoba, najwyżej go zmienisz po jakimś czasie...

IMO wszystkie te wzory są jakieś niedorobione...

Fabinho 04-01-09 22:12

Cytat:

Napisał gRuHa
bierz ten wzór który Ci się bardziej podoba, najwyżej go zmienisz po jakimś czasie...

dobre :mrgreen:

Cytat:

Napisał gRuHa
IMO wszystkie te wzory są jakieś niedorobione...

Co za problem, robisz lepsze wysyłasz projekt do gościa i gotowe. Jak będzie super mega ekstra to jeszcze % od sprzedaży dostaniesz.

gRuHa, na co mi ankieta?? Prosta odpowiedź - na nic. Czy myślałeś, że kupie ten wzór który wygra, nawet jeżeli nie będzie mi się podobał? Myślisz, że mam 15 lat i kupie TEN bo się innym podoba?
Temat zrobiłem trochę z nudów, z ciekawości. Zresztą przecież nie musisz głosować.
Chciałem ożywić trochę forum, bo ostatnio trochę zalatuje nudą. A 3/4 tematów dostaje w pierwszej odpowiedzi "Ale to już [bylo]"

emde 04-01-09 22:21

Cytat:

Napisał Fabinho
Temat zrobiłem trochę z nudów, z ciekawości. Zresztą przecież nie musisz głosować.
Chciałem ożywić trochę forum, bo ostatnio trochę zalatuje nudą. A 3/4 tematów dostaje w pierwszej odpowiedzi "Ale to już [bylo]"

w jaki sposob moge dac koledze "pomogl"?









[rotfl]

Greg 04-01-09 22:22

Fabinho, skoro wszystko już wiesz to temat mozna zamknąć :?:
Tak tylko pytam by nie [bylo] że już jest :mrgreen:

Pzdr.

Fabinho 04-01-09 22:51

Heh Greg, chcesz to zamykaj. Ale tak naprawdę nie wiem o co Ci dokładnie chodzi. Co, że napisałem, że na forum ostatnio nudno. Ja tak myślę, przecież nie mam o to do nikogo pretensji. W końcu, forum jak sama nazwa wskazuje tworzą forumowicze.
W ankiecie wzięło udział 28 osób, więc chyba temat ich zainteresował.

Wiem, że nie mam szans ze Starą Gwardią, ale Panowie to jest FORUM czy zamknięta enklawa?

Pzdr

gRuHa 05-01-09 00:11

Cytat:

Napisał Fabinho
Temat zrobiłem trochę z nudów, z ciekawości.

z takich samych powodów było moje pytanie

chill [bigok]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi