Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Szkody, Naprawy, Porównania (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=43)
-   -   [MK1] szkoda lusterko jakie wybrac (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=32820)

ziom 23-11-09 18:44

szkoda lusterko jakie wybrac
 
witam

mam taki problemik w sobote straciłem lusterko lewe przy omijaniu sie z szkodami w lakierze

a że atem nieda sie jezdzis bez szukam na alllegro i teraz prosze o opinie

1 opcja - nowe podróbka z allegro za ok 50zł??
2 opcja używane oryginalne z allegro za ok 80-100zł ??

poradzcie co lepsze z wałsnego doswiadczenia

pozdrawiam

Oskar 23-11-09 18:46

podróbe bym sobie darował
Pasują jak chcą a różnica a 100 za oryginał to nie jakas straszna cena.

MisiekT 23-11-09 18:50

ktos kiedys narzekal nie podrobka swiszczy... szukac oryginalu, jak bedziesz mial farta to moze trafisz nawet na swoj kolor

ziom 23-11-09 18:53

szukam czarnego oryginalnego ,nie lakierowanego

dzieki panowie uswiadomiliscie mi ze czasem warto dolozyc do oryginału aby potem nie załowac :-)

zaraz kupie na allegroszu jakos bo to pilne !!

Pozdrawiam

Kacper85 23-11-09 19:17

miałem podróbkę firmy TYC... i bez różnicy w stosunku do oryginału

grzybek 23-11-09 19:20

Pamiętaj żeby pytać czy nie jest z angola bo się różnią [readmore]

Jerry 26-11-09 16:43

ja kupilem za 100zl chyba podrobke, i mi troche odstaje :(

ziom 01-12-09 09:45

Lusterko zakupione wybrałem Oryginał używany stwierdziłem po opiniach że bedzie to lepszy wybór , jest ono założone już i wyglada jak oryginalne z tego auta :-)

cena też była promocyjne 80zł

dzieki za pomoc
pozdrawiam

comar 07-12-09 23:20

ja miesiąc temu kupiłem podróbę za 45 zł. Wygląda jak oryginał, pasuje tak samo, a nawet lepiej chodzi regulacja ( w stosunku do drugiego oryginalnego co mam w aucie)

bigi 13-02-10 14:09

Cytat:

Napisał grzybek (Post 386640)
Pamiętaj żeby pytać czy nie jest z angola bo się różnią [readmore]

a jaka jest roznica?

SUCOF33 13-02-10 15:06

Cytat:

Napisał bigi (Post 414522)
a jaka jest roznica?

siądź na fotelu pasażera i spróbuj ustawić tak żebyś dobrze widział i wtedy będziesz wiedział jaka jest różnica.

bigi 13-02-10 15:38

ja mam całe wnętrze lusterka sprawne jakby je przełożyć do takiego angielskiego lusterka to by przyniosło jakiś efekt?

Kacper85 13-02-10 16:48

a widziałeś jak wnętrze jest połączone z obudową ? na zgrzewy plastikowe, to co będziesz rozwiercał i kleił na nowo ? Przecież to nie warte roboty jest, przy mrozach odstrzeli, skleisz w złym miejscu i będą luzy...
Ja mam uszkodzoną podstawkę, skleiłem ją ale to już nie to samo.... teraz najchętniej bym kupił samą podstawkę, ale ludziska za uszkodzone lustra życzą sobie tyle, za ile czasem można wyrwać sprawne lustro i to elektryczne (ostatnio na allegro 40zł od strony kierowcy, bez tego plastiku który się lakieruje - sprzedał go osobno)

ted35 14-02-10 08:49

Witam też się przyłącze do rozmowy o lusterkach ja mam całe ale środek porysowany z tego co widzę to lepiej kupić całe lusterko(plastik+lustro) czy sam wkład na allegro jakieś asferyczne czy jakieś?

Kacper85 14-02-10 09:00

środek czyli sam wkład ?
możesz kupić i samo szkło i szkło plus plastik. Zależy czy chce Ci się bawić z wsadzaniem szkła w plastik, jest trochę roboty przy tym - a raczej nerwów, pęknie czy nie :D wszystko trzeba robić gdy plastik jest elastyczny-->czyli zaraz po wyjęciu z gorącej wody.
Jeżeli nie chce Ci się bawić, nie chcesz ryzykować, to warto wziąć z plastikiem :)

ted35 14-02-10 09:49

dzięki kacper to rozwiałeś moje obawy :)

Jerry 14-02-10 23:45

Kupiłem w zeszłym tygodniu zamiennik lewego lusterka. Poprzednio też był zamiennik, ale popękał na dole. NIe wiem czy ktos w nie walnął czy to od mrozu. Dalem 99zl z przesylką, na wiosnę zamontuje i zobaczymy jak będzie działać(elektryczne + podgrzewanie).

Kacper85 15-02-10 02:39

No to po dzisiejszej nocy i ja szukam lusterka - narąbana dziewczyna wsiadała do auta obok... póki co kierowca zachował się OK, powiedział, że jutro da znać czy dziewczyna wykłada kasę czy zrobimy z jego ubezpieczenia na zasadzie "wjechałem autem i zahaczył".
Czyli szukam manualnego lusterka od kierowcy, może ktoś ma do sprzedania ? :D wolałbym używany oryginał, bo przełożę ten lakierowany element, a słyszałem, że do zamienników średnio pasuje...

fakir 16-02-10 02:15

Mam dwa czarne do sprzedania lewe i prawe . Jak jesteś zainteresowany to podeślę fotki. Lusterka manualne , bez podgrzewania szkła .

Kacper85 16-02-10 02:26

kurcze, wolałbym takie z możliwością montażu tych 'dekielków' lakierowanych. Jeszcze przemyśle, bo jak zwykle mam kolejny ambitny pomysł, który mam nadzieje skutecznie wybije sobie z głowy - a gdyby tak wstawić od razu obydwa elektryczne... [ninja]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi