Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Kupuje Forda Focusa :D (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=2029)

baslow 04-04-05 22:22

Kupuje Forda Focusa :D
 
[ z góry sorki ze sie zbytnio rozpisałem ;) ]
Witajcie
Pisałem już w jakimś poście że dopiero przymierzam sie do kupna focusa, tak serio u mnie przymierzanie oznacza że już mam zarezerwowanego samochodzika w salonie :D

Bedzie to SzaraFoka czyli Focus I, htb 5d, Magnum Gray, 1.8 TDCi, 115KM, wersja FX GOLD. Cena za autko 64k PLN wersja zawiera:
- felgi aluminiowe 15'' forda,
- halogeny,
- lakier metalik,
- pakiet dla palacych (u mnie w autach sie nie pali :D).

Udalo mi sie jeszcze donegocjowac:
- alarm (sterowanie w kluczyku),
- radio ford 6000,
- dywaniki 4szt + wykladzina bagaznik,
- chlapacze 4szt,
- listwy progowe 4szt.

Jak myslicie jest to dobra cena za dobre wyposazenie?? Jeszcze cos ponegocjuje :D moze radyjko ford 6006 :D

Wiem powiecie pewnie ze trzeba bylo brac Focusa II ale przepraszam (narobie sobie wrogow) troszke malo mi sie to autko podoba, jedynka znacznie bardziej jest urokliwa :).

No to do odbioru Foczki zostalo mi jeszcze odpicowanie obecnego srodka transprotu i uplynnienie go :D, zarejestrowanie foczki, jakies tam transakcje finansowe i dolaczam do posiadczy (bede pelnoprawnie forum mogl uzywac).

NeroN 04-04-05 22:54

[bigok] Elo...

Fajne wyposażonko... ale nie wiem co jeszcze możesz "donegocjować", ja się nie znam na tym... [helm]

Oskar 04-04-05 22:55

Gratulujemy wybioru jedynej słuszne marki !

Zapraszamy do wstąpienia w szeregi klubu !

p.s. Nikt nie twierdzi że to zły wybór, poprostu kupiłeś dobry i sprawdzony model :D

SzerszeN 05-04-05 08:08

Cytat:

Napisał Oskar
p.s. Nikt nie twierdzi że to zły wybór, poprostu kupiłeś dobry i sprawdzony model :D

szcegolnie ze sporej ilosci ludzi tutaj na forum dwojka w ten czy inny sposob i tak nie lezy :)

baslow 05-04-05 09:27

Cytat:

Fajne wyposażonko... ale nie wiem co jeszcze możesz "donegocjować", ja się nie znam na tym...
A ja sie postaram cos pomyslec i przekonac sprzedawce zeby mi cos dodal jeszcze :D

A'propos bo widzialem gdzies na forum o radyjku ice6000 ale czytajacym mp3 wiecie moze cos wiecej o tym, bo ja szukalem na necie i nic nie znalazlem :(

Cytat:

Zapraszamy do wstąpienia w szeregi klubu !
Wlasnie bardzo powaznie mysle o wstapieniu do klubu, tylko widzicie ja jestem ciele do spraw technicznych :( ja autem poprostu jezdze nie umiem przy nim nic zrobic, zmysl techniczno-manualny u mnie oceniam na -1 w skali 0-5. Wy tu gadacie o takich technicznych sprawach a ja sie nie dam rady dolaczyc do takich dyskusji bo sie nie znam na tym... no chyba ze o paliwach i silnikach bo takie mam wyksztalcenie technologia ropy i gazu :D i tak pracuje jako informatyk :D
Ale klub to przeciez nie tylko forum, prawda?? :D

Cytat:

szcegolnie ze sporej ilosci ludzi tutaj na forum dwojka w ten czy inny sposob i tak nie lezy
No wlasnie mi tez procz jednak ceny w porownaniu z jedynka, nie podoba mi sie linia nadwozia 3d/5d, w sumie w dwojce to mi sie zegary tylko podobaja :D

bossy 05-04-05 09:40

W lutym mialem ten sam dylemat. Panowie z forum pomogli mi wybrać. Zdecydowałem sie FF I mam go i jestem z niego strasznie zadowolony. Dzięki wszystkim za pomoc. !!!!

baslow 05-04-05 09:58

Cytat:

W lutym mialem ten sam dylemat. Panowie z forum pomogli mi wybrać.
Wiem widzialem dyskusje :D

Cytat:

Zdecydowałem sie FF I mam go i jestem z niego strasznie zadowolony. Dzięki wszystkim za pomoc. !!!!
Znam ciutke to autko, troszke nim jezdzilem jako kierowiec a troche jako pasazer i faktycznie jezdzi sie gitarka...

Tylko jak na moje zdolnosci manualne to musi byc bez awaryjne... mam nadzieje ze takie bedzie... a bede mial dokupione dwa lata Frod Protecta... wiec moze jakos damy rade :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi