Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Tuning foczki - Neonki (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1066)

driver 09-02-05 13:47

Tuning foczki - Neonki
 
Hej.Mam pytanko.Kupilem neonki podswietlajace wewnatrz foczki podloge.I mam pytank.zamontowalem 2 neonki jeden u kierowcy drugi u pasazera i oba maja kable podlanczane pod zapalniczke.I jest problem moge tylko jeden podlaczyc kabelek bo jest jedno gnazido.Mozecie mi pomoc jak mam podlaczyc oba neonki pod jedno gniazdo do zapalniczki.Czy jest jakis rozgaleznik do tego.Pozdrawiam.

moon 09-02-05 13:55

>Tu< jest instrukcja jak zrobic oswietlenie na nogi. Moze Ci sie przyda...

Ślepy 09-02-05 14:45

Cytat:

Napisał moon
>Tu< jest instrukcja jak zrobic oswietlenie na nogi. Moze Ci sie przyda...

jeju...szkoda, że nie poprowadził tych przewodów przez bagażnik
Jak Trojanowi podłączałem oświetlenie nóg to dołączyłem się do kostki po stronie kierowcy pod bezpiecznikami.

http://www.tzi.de/~enna/focus/IL/index.htm

ps. Kable za przetwornicami możesz połączyć równolegle, tylko pamietaj o polaryzacji

Picia78 09-02-05 16:48

Re: Tuning foczki - Neonki
 
Cytat:

Napisał driver
Hej.Mam pytanko.Kupilem neonki podswietlajace wewnatrz foczki podloge.I mam pytank.zamontowalem 2 neonki jeden u kierowcy drugi u pasazera i oba maja kable podlanczane pod zapalniczke.I jest problem moge tylko jeden podlaczyc kabelek bo jest jedno gnazido.Mozecie mi pomoc jak mam podlaczyc oba neonki pod jedno gniazdo do zapalniczki.Czy jest jakis rozgaleznik do tego.Pozdrawiam.

Albo kup sobie pdwójną wtyczke do zapalniczki i sprawa rozwiązana najprosciej :wink:

Greg 09-02-05 17:05

Przestancie , co to wiejski tuning ?? :D
Driver , sa trzy mozliwosci podlaczenia :
- Zapalaja ci sie po otwarciu drzwi
- Swieca Ci razem ze swiatlami ( np. pozycyjne )
- Zapalasz kiedy tylko chcesz
Powiedz mi jak masz ochote je wlaczac , a odpowiem Ci na pytanie . Jezeli masz jakis inny pomysl na wlaczanie to tez pisz .
Pzdr.

Picia78 09-02-05 17:07

Cytat:

Napisał Greg
Przestancie , co to wiejski tuning ?? :D
Driver , sa trzy mozliwosci podlaczenia :
- Zapalaja ci sie po otwarciu drzwi
- Swieca Ci razem ze swiatlami ( np. pozycyjne )
- Zapalasz kiedy tylko chcesz
Powiedz mi jak masz ochote je wlaczac , a odpowiem Ci na pytanie . Jezeli masz jakis inny pomysl na wlaczanie to tez pisz .
Pzdr.

To poprostu zwykły tuning :lol:

driver 09-02-05 21:04

A gdzie mozna kupic ta podwojna wtyczke/?

gRuHa 10-02-05 20:34

Re: Tuning foczki - Neonki
 
Cytat:

Napisał driver
Hej.Mam pytanko.Kupilem neonki podswietlajace wewnatrz foczki podloge.I mam pytank.zamontowalem 2 neonki jeden u kierowcy drugi u pasazera i oba maja kable podlanczane pod zapalniczke.I jest problem moge tylko jeden podlaczyc kabelek bo jest jedno gnazido.Mozecie mi pomoc jak mam podlaczyc oba neonki pod jedno gniazdo do zapalniczki.Czy jest jakis rozgaleznik do tego.Pozdrawiam.

to jest zwykly neon(szklana rurka i w niej gaz), czy np. tzw. zimna katoda(rurka w nim jakis pierwiastek i inwenter)???? ile taka impreza????
osobiscie interesuje sie PC MoDDinG'iem czyli tunningowaniem kompów (wiem jest to dosyc malo popularne hobby w naszym kraju) oczywiscie jednym sie to podoba, drugim nie, w kazdym razie glowna idea jest zrobienie z kompa blyszczacej i swiecacej choinki, ale oczywiscie z dobrym smakiem.... i miedzy innymi trzeba kompa podswietlic, a ze w sklepie takie zabawki sa drogie (przynajmniej w Polsce) to na forum MoDeD-KOMPz.net wymyslilismy z chlopakami cos takiego..... sam osobiscie wykonalem juz dwa takie cudenka jedno niebieskie drugie czerwono-niebieskie i moge szczerze powiedziec ze taka lampka(wykonana z dwoch LED'ow, oprawki od dlugopisu i wody) spokojnie oswietla caly pokoj..... jak ktos chce i nie ma dwoch lewych rak to moze sprobowac, w koncu wiele to nie kosztuje.....

P.O.Z.D.R.O.

marekj 10-02-05 23:00

Cytat:

Napisał driver
A gdzie mozna kupic ta podwojna wtyczke/?

Kiedyś w makro widziałem taki rozdzielacz ale to przeca bez sensu zasilać te rury z gniazda zapalniczki. Przewody trzeba ukryć, wymyśleć kiedy się mają włączać (co juz wyżej ktoś pisał). Krótko mówiąc zrobic to do porządku.

Chociaż sam jakoś nie czuje potrzeby tuningu auta to gdy ogladam różne dzieła najbardziej razi prowizorka.

driver 16-02-05 07:33

Po 40 minutowym podlanczniu neonkow w foczce juz swieci.
2 neonki 40cm z przodu pod nogami pasazerow i jeden 60cm w bagazniku.
Efekt swietny.Polecam zalozenie neonkow-swietnie to wyglada

moon 16-02-05 10:28

Cytat:

Napisał driver
Efekt swietny.Polecam zalozenie neonkow-swietnie to wyglada

Zrob jakies fotki lepiej i sie pochawal :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi