Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1244)

4tun 17-02-05 11:06

chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa
 
te 4000 K - ale.........
Potrzebuję porady, jak wymienić żarowkę prawą w 1,6 (ta koło akumulatora). Dzięki z góry.

marekj 17-02-05 11:14

UWAGA SPAM!!!
 
Podjedź do jakiegos ginekologa [ups] - oni maja wprawę w takim grzebaniu. [hehe]

A serio to ni mam pojęcia ale jak słysze o tych problemach to mnie odchodzi pomysł tuningu na nowe poliftingowe swiatełka.

tecman 17-02-05 11:36

Re: UWAGA SPAM!!!
 
Cytat:

Napisał marekj
Podjedź do jakiegos ginekologa [ups] - oni maja wprawę w takim grzebaniu. [hehe]

A serio to ni mam pojęcia ale jak słysze o tych problemach to mnie odchodzi pomysł tuningu na nowe poliftingowe swiatełka.

Ja zrobilem tak, ze kazalem nie przykrecac dolnych srubek od reflektorow.
Teraz jak cos sie dzieje to odkrecam tylko 2 srobki i reflektor - out :)

Pozdrawiam,

moon 17-02-05 11:37

Re: chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa
 
Cytat:

Napisał 4tun
Potrzebuję porady, jak wymienić żarowkę prawą w 1,6 (ta koło akumulatora). Dzięki z góry.

Chyba najprosciej to odkrecic 3 srubki od mocowania reflektora i wtedy wymieniasz zarowki "na mientko".

tecman 17-02-05 11:43

Re: chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa
 
Cytat:

Napisał moon
Cytat:

Napisał 4tun
Potrzebuję porady, jak wymienić żarowkę prawą w 1,6 (ta koło akumulatora). Dzięki z góry.

Chyba najprosciej to odkrecic 3 srubki od mocowania reflektora i wtedy wymieniasz zarowki "na mientko".

Pod warunkiem ze odkrecisz te dolne - pod autem;(
Ciekawe kto to wymyslil z tym dolnymi srubkami!!:(
U mnie trzyma sie na 2 srubkach...w starej foce z H4 byly 4 mocowania, w nowych przyoszczedzili i niestety jak sie zakreci na 2 srubki, to na duzych wartepach widac jak lampy sie trzesa;(

mike_cz 17-02-05 12:49

Ja nie wiem co Wy macie za problemy z tymi żarówkami ??!!
Ja wymieniam po ciemku zarówno w lewym jak i prawym żarówki w jakieś 3 min bez wykręcania reflektorów.

tecman 17-02-05 13:04

Cytat:

Napisał mike_cz
Ja nie wiem co Wy macie za problemy z tymi żarówkami ??!!
Ja wymieniam po ciemku zarówno w lewym jak i prawym żarówki w jakieś 3 min bez wykręcania reflektorów.

Ale nie masz diesla tak?:) Bo jakbys miał to byś wiedział o co chodzi...no i focus musi byc po facelfitingu. Moj 1.6 z 99 roku tez miał bezproblemowe dojscie do zarowek....ale w tym nowym...to :evil:

GiK 17-02-05 13:46

To fakt !!!
 
Przyznam tragedia i do tego jak jest -10 na dworze w dodatku po ciemku to prawdziwa udręka

tomkx 18-02-05 11:54

Cytat:

Napisał mike_cz
Ja nie wiem co Wy macie za problemy z tymi żarówkami ??!!
Ja wymieniam po ciemku zarówno w lewym jak i prawym żarówki w jakieś 3 min bez wykręcania reflektorów.

Zapraszam do siebie, Mike - z chęcią zmierzę Ci czas zmiany w moim klekocie. Za każdą minutę opóźnienia jedno Tyskie... :D ;)

CezaryJ 18-02-05 12:21

mi syrenke zamontowali do tego plastiku nad prawym reflektorem... jak na złość w prawa się przepala średnia co 11K-12K km i mam 2 dodatkowe śrubki i parę plączących sie kabelków, a przypominam sobie o tym idiotycznym rozwiązaniu dopiero jak otwieram reflektor :cry: wniosek? Ci co maja 2 śrubki powinni sie czieszyc a nie narzekać :wink:

PS tomkx masz zakład :D ale za każe poł minuty mniej leszek butelkowy dla mnie 8)

tomkx 18-02-05 14:41

Cytat:

Napisał CezaryJ

[...]PS tomkx masz zakład :D ale za każe poł minuty mniej leszek butelkowy dla mnie 8)

Skoro ma to być takie sprinterskie tempo, to wolę najpierw objerzeć tę operację na innym niż moje aucie. :D Szczególnie, że u mnie syrena alarmu zamontowana jest jeszcze bardziej złośliwie - zaraz za tylną klapką reflektora. Zdjąć na upartego się tę klapkę da ale założenie możliwe jest tylko po demontażu syreny. ;)

tecman 18-02-05 15:45

Cytat:

Napisał CezaryJ
mi syrenke zamontowali do tego plastiku nad prawym reflektorem... jak na złość w prawa się przepala średnia co 11K-12K km i mam 2 dodatkowe śrubki i parę plączących sie kabelków, a przypominam sobie o tym idiotycznym rozwiązaniu dopiero jak otwieram reflektor :cry: wniosek? Ci co maja 2 śrubki powinni sie czieszyc a nie narzekać :wink:

PS tomkx masz zakład :D ale za każe poł minuty mniej leszek butelkowy dla mnie 8)

Ja nie narzekam;) 2 srubki to moj patent:) W kazdej chwili moge zmienic zarowke....i....reflektor ksenonowy na zwykly i vice versa :)

moon 18-02-05 15:51

Cytat:

Napisał tecman
Ja nie narzekam;) 2 srubki to moj patent:) W kazdej chwili moge zmienic zarowke....i....reflektor ksenonowy na zwykly i vice versa :)

Taaa... W moim rankingu zaraz po kierowcach bez swiatel i ze zle ustawionymi sa Ci z trzesacymi sie swiatlami. Juz nie mowiac o tych z trzesacymi sie xenonami. Chyba nie ma sie co chwalic tym patentem... Nie jest to powod do dumy...

Swoja droga czemu mialbys zamieniac ksenony na zwykle?

moon 11-05-05 16:27

Re: chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa
 
Cytat:

Napisał 4tun
te 4000 K - ale.........
Potrzebuję porady, jak wymienić żarowkę prawą w 1,6 (ta koło akumulatora). Dzięki z góry.

Miałeś napisać i co? Nadal jeszcze nie wymieniles? [chytry]

4tun 12-05-05 08:07

Re: chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa
 
Cytat:

Napisał moon
Cytat:

Napisał 4tun
te 4000 K - ale.........
Potrzebuję porady, jak wymienić żarowkę prawą w 1,6 (ta koło akumulatora). Dzięki z góry.

Miałeś napisać i co? Nadal jeszcze nie wymieniles? [chytry]

szczerze mówiąc - to jeszcze nie wymieniłem - chciałem, żeby mi ASO wymieniło - ale miły pan z aso powiedział mi, że jak wymienię na swoje to stracę gwarancję, a tak dopóki żarówki są oryginały to są na gw. Wymienie w grudniu po gwarancji (chyba, że wcześniej zajdzie taka potrzeba).

moon 12-05-05 09:32

Re: chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa
 
Cytat:

Napisał 4tun
Miałeś napisać i co? Nadal jeszcze nie wymieniles? [chytry]

szczerze mówiąc - to jeszcze nie wymieniłem - chciałem, żeby mi ASO wymieniło - ale miły pan z aso powiedział mi, że jak wymienię na swoje to stracę gwarancję, a tak dopóki żarówki są oryginały to są na gw. Wymienie w grudniu po gwarancji (chyba, że wcześniej zajdzie taka potrzeba).[/quote]
Ja ich pier#@$$# sam sobie wymieniam.
Zreszta stracilbys gwarancje na zarowki - bez łaski...

@ndy 12-05-05 11:47

Cytat:

Napisał 4tun
Wymienie w grudniu po gwarancji (chyba, że wcześniej zajdzie taka potrzeba).

jak zajdzie potrzeba, to wymienią Ci na nowe w serwisie - BTW 2 tygodnie temu wymianiali mi prawego stopa za free... bo był na gwarancji... [greenpeace] [hmm]

4tun 12-05-05 12:06

Cytat:

Napisał @ndy
Cytat:

Napisał 4tun
Wymienie w grudniu po gwarancji (chyba, że wcześniej zajdzie taka potrzeba).

jak zajdzie potrzeba, to wymienią Ci na nowe w serwisie - BTW 2 tygodnie temu wymianiali mi prawego stopa za free... bo był na gwarancji... [greenpeace] [hmm]

taaaaaaa, ale jak zobaczą, że nie masz oryginałów to Ci za free nie wymienią w aso.

@ndy 12-05-05 12:11

Cytat:

Napisał 4tun
taaaaaaa, ale jak zobaczą, że nie masz oryginałów to Ci za free nie wymienią w aso.

czy ja napisałem, że wymienią Ci na nowe te z Allegro ?! [hmm] - jak zajdzie taka potrzeba (zakładam, że pisałeś o przepaleniu.. [hmm]) to wymienią Ci spaloną (oryginalną) na nową (oryginalną)... [zaklopotanie]

4tun 12-05-05 13:51

Cytat:

Napisał @ndy
Cytat:

Napisał 4tun
taaaaaaa, ale jak zobaczą, że nie masz oryginałów to Ci za free nie wymienią w aso.

czy ja napisałem, że wymienią Ci na nowe te z Allegro ?! [hmm] - jak zajdzie taka potrzeba (zakładam, że pisałeś o przepaleniu.. [hmm]) to wymienią Ci spaloną (oryginalną) na nową (oryginalną)... [zaklopotanie]

[readmore] ze zrozumieniem [hmm] [screwy] [palacz]

@ndy 12-05-05 19:21

Re: chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa
 
czytaj ze zrozumieniem ?! toć przeczytałem... [hmm]
Cytat:

Napisał 4tun
Wymienie w grudniu po gwarancji (chyba, że wcześniej zajdzie taka potrzeba).

kurna jaka potrzeba ?! jak Ci się przepalą to pojedziesz do ASO i Ci wymienią na gwarancji..... wiesz co to jest kwadratura koła ?! [los] [hmm]

4tun 13-05-05 08:19

Re: chętnie bym Wam napisał jak świecą żarówki Philipsa
 
Cytat:

Napisał @ndy
czytaj ze zrozumieniem ?! toć przeczytałem... [hmm]
Cytat:

Napisał 4tun
Wymienie w grudniu po gwarancji (chyba, że wcześniej zajdzie taka potrzeba).

kurna jaka potrzeba ?! jak Ci się przepalą to pojedziesz do ASO i Ci wymienią na gwarancji..... wiesz co to jest kwadratura koła ?! [los] [hmm]

no i w końcu doszliśmy do porozumienia [bigok]

@ndy 13-05-05 08:48

:roll: :mrgreen:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi