Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Warsztat u Wuja Zbycha - Warszawa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=15466)

PePe 27-06-07 14:58

Cytat:

Napisał w@riat
budzetówka zarobiona;))

jak zawsze [bigok] [zlosnik] [hehe]

Przemcio1973 27-06-07 15:45

Cytat:

Napisał PePe
Cytat:

Napisał w@riat
budzetówka zarobiona;))

jak zawsze [bigok] [zlosnik] [hehe]

[hehe] [tuning]

NoreL 27-06-07 15:50

To ja siem pochwale - ostatnio Zbych uporał się w trymiga z wyciekającym płynem z chłodnicy ... okazało się że tylko uszczelka przy termostacie [ziom] a już miałem wizje wymiany uszczelki pod głowicą [panna]

Ale Zbych szybciutko zlokalizował wyciek i nareperował fokę :smt038

MisiekT 27-06-07 16:47

ja pier....dole, jaki SPAM... czy ktos czytal w ogole pierwszy post - tylko konkret informacje mialy byc, a na spam o Zbychu jest drugi watek :P
ale bedzie sprzatania [hehe]

Oskar 28-06-07 08:44

Cytat:

Napisał MisiekT
ja pier....dole,

[plask] a od kiedy tu można przeklinać??? [plask]

Piter1 02-07-07 13:24

Pierwsza wizyta u Pana Zbyszka. (29.06.2007)

Wymiana dwumasowki + sprzeglo komplet.

Nie mam zadnych uwag, sprawnie, terminowo, bez tragedii dla portfela. Wszystko w bardzo milej atmosferze, prawde mowiac bylem pod wrazeniem kutury osobistej Pana Zbyszka. Foczka zapala teraz jak nowa. Zdecydowanie polecam.

KP 02-07-07 13:29

Cytat:

Napisał Piter1
Pierwsza wizyta u Pana Zbyszka. (29.06.2007)

Cytat:

Napisał Piter1
terminowo

Cytat:

Napisał Oskar
erdole
Wstawiam w przyszłym tygodniu i mie nie obchodzi - ma byc zrobione jak nie - jak pielegniarki kładem siem przed bramo

[zaklopotanie]

Oskar,

no to jak to jest naprawił ci zbych foczke czy jeszcze nie [helm]

w@riat 02-07-07 13:31

Cytat:

Napisał KP
Cytat:

Napisał Piter1
terminowo

Cytat:

Napisał Oskar
erdole
Wstawiam w przyszłym tygodniu i mie nie obchodzi - ma byc zrobione jak nie - jak pielegniarki kładem siem przed bramo

Oskar,

no to jak to jest naprawił ci zbych foczke czy jeszcze nie [helm]

eeeee........ leży przed bramo i ma ślady od wielu bieżników na koszulce;))

slonik 02-07-07 22:02

Dzis bylem z FOCZKA w jednym warsztacie.
Mechanik stwierdzil troche usterek... az sie troche zatrzasłem:
1. Sprzegło do wymiany :( a w tym łożysko i zimering
2. Tarcze i klocki - przód i tył.

Ja tam mechanikiem nie jestem i sie nie znam ale pan wydalwal sie fachowcem jednak terminy ma napiete i sie nie wyrobi.
Postanowilem jednak zadzwonic do warszatu Zbycha i jak narazie jestem umowiony wstepnie na piatek na 9:00 na pierwszy przeglad i decyzje co tak naprawde dolega Foczce i ile to bedzie kosztować.
Dalsze relacje juz w ten piatek.

Oskar 02-07-07 22:19

Cytat:

Napisał mcslonik
do warszatu Zbycha i jak narazie jestem umowiony wstepnie na piatek na 9:00 na pierwszy przeglad i decyzje co tak naprawde dolega Foczce i ile to bedzie kosztować.
Dalsze relacje juz w ten piatek.

JaK zdążą sie z moja obrobić a wyszukuje cały czas nowe usterki [los]

widar 04-07-07 22:10

jutro do wuja zbycha wpada Oskar wiec pewnie będzie nie czynne

PePe 05-07-07 08:10

Cytat:

Napisał widar
jutro do wuja zbycha wpada Oskar wiec pewnie będzie nie czynne

[rotfl]... zablokuje tym swoim bordowym szrotem warsztat na amen....

Oskar 05-07-07 08:22

Cytat:

Napisał PePe
Cytat:

Napisał widar
jutro do wuja zbycha wpada Oskar wiec pewnie będzie nie czynne

[rotfl]... zablokuje tym swoim bordowym szrotem warsztat na amen....

[plask]

Iwona 05-07-07 13:09

pierwszy raz u Zbycha..
 
...wczoraj odebralismy mojego FF od Wuja Zbycha. Zacheceni pozytywnymi opiniami na forum, powierzylismy mu moja Foczke ( kolo dwumasowe, sprzeglo, filtr dla alergikow, zaroweczka i wiele cennych porad.. :) ) - wszystko w jeden dzien !!!

Jestesmy bardo zadowoleni - i juz wiemy ze pozostale rodzime foczki tez beda tam serwisowane :)

pozdrawiam
kolejna zadowolona!

Oskar 05-07-07 13:18

Grafitowe 5 D z lepką, WB :mrgreen:
potwierdzam , stało i czekało na odbiór

Iwona 05-07-07 13:30

no, czekalo, czekalo...bo to ja "zawalilam" termin odbioru, ale Wuj Zbych baaaardzo wyrozumialy, nie gniewal sie, ze tak poznym wieczorem go nawiedzilismy po odbior FF :)
Nawet wszedl z moim mezem w dluga pogawedke na "tematy rozne" (czyt. motoryzacyjne)

To chyba mozna doliczyc jako kolejny "+" :D

Marcin Chomicz 12-07-07 18:57

Przegląd przy 120 tys., koło dwumasowe, komplet sprzęgła.
Bardzo dobrze, tanio i ekspresowo (10 rano diagnoza, o 18-stej samochód do odbioru, po próbnym objeździe).
Szczerze polecam.
Dementuję, że niechętnie wystawia faktury - ja nie zauważyłem oznak niechęci, fakturka bezproblemowo.
Potwierdzam wyjątkowo dobre podejśćie do klienta. Gdyby nie to że miałem parę spraw do pozałatwiania w dzień - chętnie bym tam został i pomógł :-) albo przynajmniej posłuchał i poprzyglądał się (nie wiem czy druga strona byłaby z tego zadowolona). Generalnie zwraca uwagę zupełnie odmienne podejście niż w innych serwisach w których miałem okazję coś robić, niekoniecznie w fokusie. Sam wyjaśnia co i jak działa, nie trzeba się dopytywać, a przy odbiorze sam zaproponował obejrzenie wymienionych części i zapytał czy może chcę, żeby je zapakować.

KP 12-07-07 21:13

ciekawe czy Zbych robił juz jakąś FF2 [chytry] bo mam zamiar się wybrać [chytry]

Marcin Chomicz 12-07-07 21:22

Jedna w trakcie robienia stala dzisiaj na boku.Więc prawdopodobnie robił.

PePe 12-07-07 21:30

wg mnie FV Zbynio chętnie da bo przeca jakeś trzeba :mrgreen: [chytry] [los] [palacz] :smt002

Bzyczek 12-07-07 21:36

Cytat:

Napisał Marcin Chomicz
Jedna w trakcie robienia stala dzisiaj na boku.Więc prawdopodobnie robił.

jak ja przejeżdżałem to we garażu/warsztacie stała :)

KP 12-07-07 22:27

no to bede sie umawiał na początek dla testu zmiana klocków z przodu bo wytrzymały 25kkm [panna] - to juz bedzie drugi zestaw [panna]

leniuch 12-07-07 22:42

Cytat:

Napisał KP
ciekawe czy Zbych robił juz jakąś FF2 [chytry] bo mam zamiar się wybrać [chytry]

robił [chytry]

W0JTEK1 21-07-07 23:26

To i ja dodam coś od siebie ;)

Wczoraj czyli w piątek 20.07 wybrałem się do Zbycha na mój pierwszy przegląd poza ASO a drugi od kiedy posiadam foke :D

Jedyne co trzeba było zrobić to wymienić - filtr paliwa,powietrza,przeciwpyłkowy(w którym to odnaleźliśmy ulotkę agencji ,Zbychu wziął ją sobie na pamiątke :F),wymiana oleju,czyszczenie tylnych hebli,wymiana świec.I to tyle

Oczywiście wszystko w bardzo dobrej atmosferze,niedrogo + przy okazji oglądanie Tokio Drift i podziwianie jak to japońce śmigają w ramach czekania na dostarczenie taśmy do podszybia [rotfl]

Ps.Według Zbycha ASO na Dobrej było ostatnim wmiare dobrym serwisem.Ale po tym co zobaczył co zrobili tamci fachowcy w mojej foce już wiadomo ,że nie ma juz żadnego nazwijmy to "przyzwoitego" serwisu.Kończy się gwarancja = kończy się zwracanie uwagi na klienta.

Ps2.Foka Rasty stoi biedna i czeka aż się ktoś nią zajmie

Podsumowując od teraz tylko do Zbycha będe wpadał [bigok]

KP 03-08-07 12:01

no więc byłem pierwszy raz u Wuja Zbycha we warsztacie [panna] z mojom foczkom [panna]

dla testu trza było dac cos latwego do roboty czyli na poczatek zmiana klocków przód bo się skonczyły po przejechaniu 25kkm

Wczesniej jezdziłem na Motorcraftach teraz za namową Zbycha Ferodo - maja byc lepsze
przy okazji diagnoza tarcze do wymiany [panna] ale z tymi klockami dadzom radem :D

wszystko sprawnie szybko i poza kolejnością, Rasta nie był z tego powodu zadowolony :D

pozdrawiam i polecam - hamulce jeszcze działają :mrgreen:

Kojan 03-08-07 14:43

Cytat:

Napisał KP
dla testu trza było dac cos latwego do roboty czyli na poczatek zmiana klocków przód bo się skonczyły po przejechaniu 25kkm

Wczesniej jezdziłem na Motorcraftach teraz za namową Zbycha Ferodo - maja byc lepsze
przy okazji diagnoza tarcze do wymiany [panna] ale z tymi klockami dadzom radem :D

Po 25kkm tarcze do wymiany? Nie za wcześnie? Czy to jest normalne w FF2?

Pozdr.

MisiekT 03-08-07 15:00

Cytat:

Napisał Kojan
Po 25kkm tarcze do wymiany?

po 25kkm KP zmienil klocki, a tarcze ma zapewne od nowosci, czyli juz lekko powyzej 50kkm

Kojan 03-08-07 15:07

Cytat:

Napisał MisiekT
Cytat:

Napisał Kojan
Po 25kkm tarcze do wymiany?

po 25kkm KP zmienil klocki, a tarcze ma zapewne od nowosci, czyli juz lekko powyzej 50kkm

Aaaaa....to już brzmi lepiej :D

Pozdr.

KP 03-08-07 15:13

Cytat:

Napisał MisiekT
Kojan napisał/a:
Po 25kkm tarcze do wymiany?

po 25kkm KP zmienil klocki, a tarcze ma zapewne od nowosci, czyli juz lekko powyzej 50kkm

brawo Jasiu :D [bigok]

logan 07-08-07 07:56

I po kolejnej wizycie u Zbycha. Filtry, oleje, płyny i sprawdzenie kilku pierdół.
Jak zawsze miło i fachowo :mrgreen:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi